Dziewczyna szuka Wojtka - to kampania reklamowa!

Hejt na kampanię "Polish boy wanted"! Specjaliści od reklamy bronią marki. A wy co myślicie? SONDA

Dziewczyna szuka Wojtka - to kampania reklamowa!

Hejt na kampanię reklamową najnowszej kolekcji marki Reserved. Internauci dzielą się w sieci swoimi krytycznymi komentarzami na temat akcji viralowej, która kilka dni temu poruszyła wiele osób. Na Facebooku marki aż roi się od negatywnych wpisów, w których fani zarzucają twórcom kampanii oszustwo. Przypomnijmy, że chodzi o słynny filmik, w którym egzotyczna piękność poszukiwała przez internet polskiego chłopaka, którego poznała na koncercie w Warszawie. Dziewczyna prosiła o pomoc w odnalezienie swojego wybranka. Kiedy marka Reserved ujawniła, że filmik był teaserem do kampanii reklamowej, wiele osób się oburzyło. Czy słusznie?

 

Zobacz też: Pamiętacie Amerykankę, która szukała Wojtka? Takiego finału akcji nie spodziewał się nikt. Fani mocno zaskoczeni!

Viral "Polish boy wanted!" - skrajne opinie

Podczas kiedy internauci hejtują najnowszą kampanię marki, wielu specjalistów od reklamy mają zupełnie inne zdanie na ten temat. Niektórzy mówią wprost - efekt zainteresowania został osiągnięty. Filmik obejrzały ponad 2 miliony osób,  w tym wielu mężczyzn. A to właśnie do nich była kierowana akcja. Marka Reserved chce w ten sposób promować swoją najnowszą męską kolekcję ubrań

(...) zainteresowanie odbiorców zostało przekute na pozytywny przekaz: Reserved mówi o #polskichchlopakach, którzy są cool. Nie wyśmiewa ich, nie pokazuje w negatywnym świetle. Samo przesłanie pierwszego, viralowo rozchodzącego się filmu również było pozytywne, mówiące o wspaniałym, polskimi chłopaku. Każdy lubi być doceniany, stąd zapewne ta wielka siła virala wśród ludzi - tłumaczył akcję Paweł Walicki, CEO agencji Warsaw Ceartives, która stworzyła reklamę we współpracy z marką Reserved.

A wy co myślicie? Podoba Wam się taka forma reklamy? A może przekroczono granice?

 

Polecamy: Rubik, Lewandowski, Chodakowska - ile gwiazdy zarabiają na Instagramie? Te sumy Was zaskoczą!

 

Akcja viralowa Reserved wzbudziła ogromne emocje.

Dziewczyna szuka Wojtka - to kampania reklamowa!

 

Urocza DeeDee szukała chłopaka w internecie. Wiele osób uwierzyło w tę niesamowitą historię. 

Więcej na temat reklama
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47