Małgorzata Socha twarzą Skody
Akpa

Małgorzata Socha od kilku lat niezmiennie zaliczana jest do najbardziej rozchwytywanych przez reklamodawców osób w polskim show -biznesie. Jej nazwisko działa jak magnez, więc nikogo nie dziwi, że największe firmy chcą by jej twarz sygnowała ich produkty. Teraz, kiedy jako młoda mama godzi życie zawodowe z wychowaniem dziecka, jej notowania są jeszcze wyższe. Niedawno Małgorzata została twarzą popularnej marki z branży spożywczej. Przypomnijmy: Socha została twarzą ciastek. Wiemy ile zarobi

Teraz do listy firm z którymi współpracuje gwiazda trzeba dopisać potentata na rynku motoryzacyjnym. Jak podaje magazyn "Flesz", Socha została twarzą Skody i w ramach umowy dostanie wybrane przez siebie auto. Niestety nowego samochodu nie wykorzysta podczas wakacji, ponieważ z całą rodziną chce wyjechać na Wyspy Kanaryjskie i zdecyduje się na wygodniejszy środek transportu, czyli lot samolotem.

Ze względu na kontrakty, będzie to jednak krótki wypoczynek - poza pracą na planie "Na Wspólnej" czeka ją również kręcenie nowych odcinków do trzeciego sezonu "Przyjaciółek".

Jak na młodą mamę to naprawdę sporo obowiązków.

Zobacz: Socha w drogim butki. Wpadła w wir zakupów

Socha w wiosennych trendach:

Więcej na temat Małgorzata Socha reklama