Party Stories
Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk w finale Hell's Kitchen
Krystian Szczęsny/Polsat
Newsy

Wiemy dlaczego Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk nie dementują plotek o rozstaniu...

Razem ratują bezdomne psy, i biorą udział w akcjach charytatywnych na rzecz zwierząt.. Ale to nie wszystko! Ostatnio Agnieszka Włodarczyk (35) i Mikołaj Krawczyk (34)  wystąpili w kampanii reklamowej butów. A wcześniej byli gośćmi programu „Hell’s Kitchen”. Oba projekty okazały się dla nich strzałem w dziesiątkę.

A jak układa im się w związku, w końcu portale regularnie piszą, że para się rozstała, a oni nie dementują tych plotek...

A po co? To są zawsze wygrane sprawy. Jesteśmy pewni swoich uczuć, wiemy, jak wygląda nasza codzienność, i to nam wystarczy - mówi nam Mikołaj Krawczyk. 

W tygodniu widują się najczęściej na kolacji. W weekendy nadrabiają zaległości: spacerują z psami, gotują dla przyjaciół, bawią się z dziećmi aktora. Podkreślają, że w ich codzienności nie ma nudy.

Agnieszka jest młodszą wersją Martyny Wojciechowskiej. Uwielbia podróżować, poznawać nowych ludzi, włóczyć się po świecie - mówi Krawczyk.

Dodaje ze śmiechem, że jego ukochana najbardziej lubi, kiedy to on niesie jej walizkę… Nie zawsze mogą sobie jednak pozwalać na wspólne podróże. 

Jeśli tylko czas pozwala, wyskakujemy gdzieś razem, ale kiedy w Warszawie zatrzymuje mnie praca, Agnieszka jeździ z naszymi przyjaciółmi. Tylko czasem jestem zazdrosny. Zazwyczaj mówię sobie, że nie można ukochanej osoby trzymać pod kloszem- dodaje. 

Więcej w najnowszym numerze „Flesza”.

 

Agnieszka Włodarczyk na urodzinach Aliganzny

Agnieszka Włodarczyk w płaszczy khakiu, czarnej spódnicy, bluzce, czarnych botkach
ons.pl

 

Agnieszka Włodarczyk na pokazie mody

Agnieszka Włodarczyk w czarnej balowej sukni
ONS

 

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk w programie "Hell's Kitchen"

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk w Hell's Kitchen
mat. prasowe

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marcin Tyszka, Agnieszka Włodarczyk, Mikoła Krawczyk, Maja Bohosiewicz pozują na ściance w Klifie
ONS
Newsy
Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk - para dobrze dobrana! Również kolorystycznie:)
Mikołaj Krawczyk na premierze 7 rzeczy
Newsy
Samotny Mikołaj Krawczyk na premierze filmu. Jak zawsze jednak bardzo seksowny!

Mikołaj Krawczyk pojawił się na premierze filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach",   w którym zagrał epizod. Mikołaj bardzo dobrze prezentował się na premierze, jak zawsze zresztą. Jak się dowiedzieliśmy, rola Mikołaja została trochę okrojona w filmie, a szkoda. Krawczyk zagrał w komedii modela, który bardzo dba o sobie, często bywa na siłowni i bierze udział w kampaniach reklamowych kosmetyków.   To było pierwsze wyjście Mikołajka Krawczyka od czasu kiedy mówi się o tym, że on i Agnieszka Włodarczyk się rozstali. Para do tej pory nie wypowiada się na ten temat. Ostatni raz była razem widziana na evencie w Domu Handlowym Klif w listopadzie 2015 roku.   Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk na okładce magazynu "Flesz". Dlaczego para się rozstała?   Mikołaj Krawczyk na premierze "7 rzeczy" dobrze wyglądał?   Mikołaj Krawczyk elegancko, a jednak nadal rockowo na premierze filmowej.   Mikołaj Krawczyk pasowałby na modela?

Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj Krawczyk w skórzanych czarnych kurtkach
ONS
Newsy
Dlaczego Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk rozstali się po czterech latach miłości?
To już pewne...

To już pewne! Po czterech latach związku Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk przestali być parą. Rozstali się już dwa miesiące temu. Mikołaj wyprowadził się z podwarszawskiego domu aktorki na początku roku. Trzy psy i koty, którymi razem się zajmowali, zostały z Agnieszką - mówi koleżanka aktorki.  Podobno aktorzy nawet się nie kontaktują. Wspólnie ustalili tylko, że w sprawie rozstania zachowują dyskrecję. I to im się udaje, bo nadal ani Agnieszka, ani Mikołaj nie potwierdzili tego, że ich czteroletni związek to już przeszłość. Co się stało? Potwierdzają się plotki, że poszło o drugą kobietę, a konkretnie o zauroczenie Mikołaja Krawczyka koleżanką z planu filmowego. Agnieszka Włodarczyk podobno źle znosi rozstanie: Agnieszka bardzo to wszystko przeżywa. Przecież dla tej miłości poświęciła karierę! Odeszła z „Pierwszej Miłości”, bo wszyscy na planie trzymali stronę porzuconej przez Mikołaja Anety Zając. Teraz Aga nie chce z nikim rozmawiać, nie przyjmuje zaproszeń na imprezy. Jedynie angażowanie się w walkę o życie zwierząt odwraca jej uwagę od problemów- zdradza jej koleżanka. Cały tekst w najnowszym numerze „Flesza”.    Zobacz także: Jak oni się kochali - Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk w sławnym wywiadzie z VIVY! „Wszechświat zawsze będzie po stronie miłości”.   Agnieszka Włodarczyk   Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk na otwarciu restauracji   Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk na evencie

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner