Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk w finale Hell's Kitchen
Krystian Szczęsny/Polsat

Wiemy dlaczego Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk nie dementują plotek o rozstaniu...

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk w finale Hell's Kitchen
Krystian Szczęsny/Polsat

Razem ratują bezdomne psy, i biorą udział w akcjach charytatywnych na rzecz zwierząt.. Ale to nie wszystko! Ostatnio Agnieszka Włodarczyk (35) i Mikołaj Krawczyk (34)  wystąpili w kampanii reklamowej butów. A wcześniej byli gośćmi programu „Hell’s Kitchen”. Oba projekty okazały się dla nich strzałem w dziesiątkę.

A jak układa im się w związku, w końcu portale regularnie piszą, że para się rozstała, a oni nie dementują tych plotek...

A po co? To są zawsze wygrane sprawy. Jesteśmy pewni swoich uczuć, wiemy, jak wygląda nasza codzienność, i to nam wystarczy - mówi nam Mikołaj Krawczyk. 

W tygodniu widują się najczęściej na kolacji. W weekendy nadrabiają zaległości: spacerują z psami, gotują dla przyjaciół, bawią się z dziećmi aktora. Podkreślają, że w ich codzienności nie ma nudy.

Agnieszka jest młodszą wersją Martyny Wojciechowskiej. Uwielbia podróżować, poznawać nowych ludzi, włóczyć się po świecie - mówi Krawczyk.

Dodaje ze śmiechem, że jego ukochana najbardziej lubi, kiedy to on niesie jej walizkę… Nie zawsze mogą sobie jednak pozwalać na wspólne podróże. 

Jeśli tylko czas pozwala, wyskakujemy gdzieś razem, ale kiedy w Warszawie zatrzymuje mnie praca, Agnieszka jeździ z naszymi przyjaciółmi. Tylko czasem jestem zazdrosny. Zazwyczaj mówię sobie, że nie można ukochanej osoby trzymać pod kloszem- dodaje. 

Więcej w najnowszym numerze „Flesza”.

 

Agnieszka Włodarczyk na urodzinach Aliganzny

Agnieszka Włodarczyk w płaszczy khakiu, czarnej spódnicy, bluzce, czarnych botkach
ons.pl

 

Agnieszka Włodarczyk na pokazie mody

Agnieszka Włodarczyk w czarnej balowej sukni
ONS

 

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk w programie "Hell's Kitchen"

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk w Hell's Kitchen
mat. prasowe

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33