"Sylwestrowa Moc Przebojów" okazała się prawdziwym hitem. Na scenie wystąpiła plejada gwiazd, a tymczasem internauci właśnie ujawnili, co działo się na widowni. Tego nikt nie spodziewał się zobaczyć!

Reklama

Koszmarna sytuacja na "Sylwestrowej Mocy Przebojów". Co tam się wydarzyło?

Doskonała zabawa i mnóstwo świetnej muzyki sprawiły, że wszyscy zebrani w Chorzowie podczas "Sylwestrowej Mocy Przebojów" idealnie rozpoczęli nowy rok. Na scenie pojawili się m.in. Matteo Boccelli, Dawid Kwiatkowski, Urszula, Majka Jeżowska, Kayah i Golec uOrkiestra. Tymczasem widownia była narażona na pewne niedogodności - łagodnie mówiąc. Internauci ujawnili, że niemal cały teren przed sceną był pokryty błotem, w którym ludzie gubili swoje obuwie...

Tego nie pokażą w TV (...). Zaczęło się od błota, było na niemal całym terenie (...). Sekunda zawahania kosztowała ludzi grzęźnięcie (...). Buty dalej spadały, a ludzie ledwo stali (...), pomagali sobie wzajemnie wyciągać nogi z błota.
powiedział wprost użytkownik TikToka.
Błoto na Sylwestrze z Polsatem w Chorzowie

Zobacz także: Rodowicz pokazała zdjęcie z Zakopanego, fan natychmiast zareagował. "Widać, że coś się stało"

Okazuje się, że błoto nie przeszkodziło w dobrej zabawie i mimo wszystko uczestnicy "Sylwestrowej Mocy Przebojów" doskonale się bawili.

Film w celach humorystycznych. Bawiliśmy się mimo wszystko świetnie
napisał na koniec autor nagrania.
Reklama

Link to TikToka znajdziecie TUTAJ.

Zobacz także
Błoto na Sylwestrze z Polsatem w Chorzowie
TikTok @marmejk
Błoto na Sylwestrze z Polsatem w Chorzowie
TikTok @marmejk
Sylwester z Polsatem 2023 2024
fot. AKPA
Reklama
Reklama
Reklama