Kora Jackowska
ONS
Newsy

Kora może stracić pracę w "Must be the Music"! Gwiazda nadal potrzebuje ogromnych sum na leczenie

Co dalej z programem?

Kora straci pracę w "Must be the music"? Artystka, która nadal potrzebuje ogromnych kwot na leczenie nowotworu, może znaleźć się w trudnej sytuacji. Miesięczna kuracja gwiazdy to koszt rzęczu 24 tysięcy złotych. Dzięki wsparciu fanów i ludzi dobrej woli, gwieździe udało się zebrać 72 tysiące złotych. Jednak Kora być może wkrótce może mieć kolejny problem finansowy.

 

Paulina Sykut zachwyciła jako Kora w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

"Must be the music" zniknie z anteny?

 

Jak napisał "Super Express", Polsat zastanawia się nad kontynuacją show "Must be the music". Wokalistka występuje w programie w roli jurorki. Utrata pracy, w oboliczu walki z rakiem, może okazać się dla niej bardzo problematyczna. Jak pisze tabloid, powołując się na informację z działu PR Polsatu, nie zapadła jeszcze decyzja w sprawie kolejnej edycji "Must be the music". Na stronie intetnetowej stacji pojawiała się natomiast sonda dla widzów, w której zapytano, czy powinien powstać następny sezon, a może przyszła pora na przerwę i definitywne pożegnanie z programem.

 

Przypomnijmy, że Kora od trzech lat zmaga się z nowotworem jajnika. Gwiazda przymuje lek o nazwie olaparibem, który nie jest redundowany przez NFZ. Ma on zapobiec nawrotowi choroby. Artyska finansuje swoje leczenia sama. Preparat będzie musiała przyjmować do końca życia. Czeka również na decyzję NFZ w sprawie leku. W czerwcu ma być ogłoszona decyzja, czy olaparib znajdzie się w końcu na liście leków refundowanych. Wkrótce dowiemy się pewnie również, czy dalej z "Must be the music". Będziemy trzymać kciuki za Korę!

 

Zobacz też: Kora Jackowska nie jest już blondynką! Mamy zdjęcia gwiazdy w nowej fryzurze.

 

Kora może stacić pracę w "Must be the music".

Kora w finale Must Be The Music

Stacja zastanawia się nad kontynuowaniem programu.

Kora w czarnych włosach
WBF/Polsat

Kora liże Fryderyka
Newsy
Kora pokochała swojego Fryderyka! Dowód? Zobaczcie, jak go... liże! ZDJĘCIA
Kora pokochała swojego Fryderyka! Dowód? Zobaczcie, jak go... liże! ZDJĘCIA
Kora na premierze filmu o zespole Manaam
ONS
Newsy
Kora w białym garniturze na premierze filmu zachwyciła! Taką kochamy ją najbardziej! ZDJĘCIA
Kora w białym garniturze na premierze filmu zachwyciła! Taką kochamy ją najbardziej! ZDJĘCIA
Kora sprzedała mieszkanie
Newsy
Ile pieniędzy Kora zebrała na leczenie? Jej apel spotkał się z dużym odzewem!
Ile pieniędzy Kora zebrała na leczenie? Jej apel spotkał się z dużym odzewem!

Kora nawiązała współpracę z Fundacją Onkologiczną "Alivia" i zaapelowała o wsparcie jej kuracji, zapobiegającej nawrotowi choroby. Na stronie fundacji każdy podopieczny, w tym również i Kora ma swoją skarbonkę, do której chętni mogą wpłacać, przelewem bankowym, pieniądze - od kilku do kilkuset złotych. Jak podaje magazyn "Flesz" skarbonkę Kory czyli Olgi Sipowicz ( oficjalne nazwisko artystki)  odwiedziła w pierwszym tygodniu rekordowa liczba ludzi, bo prawie 15 tysięcy osób. Z tego licznego grona wpłat dokonało 675 osób. Ile pieniędzy zebrała Kora? Odzew był większy niż w przypadku innych podopiecznych naszej fundacji. W ciągu pierwszego tygodnia udało się zebrać aż 72 tys. złotych! – mówi Maja Kochanowska z Fundacji Onkologicznej „Alivia” w rozmowie z "Fleszem". Zebrana w ciągu pierwszego tygodnia od momentu założenia skarbonki kwota pokryje koszty trzech miesięcy kuracji olaparibem – lekiem zapobiegającym nawrotom choroby. U Kory trzy lata temu zdiagnozowano nowotwór jajnika. Artystka zwróciła się z apelem o pomoc finansową za pośrednictwem Alivii w akcie desperacji. Niezbędny jej lek nie figuruje na liście refundowanych przez NFZ, a miesiąc kuracji nim kosztuje 24 tys. złotych.  Muszę go brać do końca życia, ale moje uposażenie na to nie pozwala - przyznała w jednym z wywiadów niedawno Kora. Kora rozważa sprzedaż jednej z nieruchomości, jaką posiada w Warszawie, aby również zdobyć pieniądze na swoje leczenie. Czeka również na decyzję NFZ w sprawie leku. W czerwcu ma być ogłoszona decyzja, czy olaparib znajdzie się w końcu na liście leków refundowanych. Kora nie rezygnuje z pracy w „Must Be the Music” i nie traci nadziei na pomoc innych ludzi. Do jej skarbonki w Alivii można cały czas dorzucać datki.    Kora na planie "Must be the Music" tryska energią! Kora poprosiła...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner