Szkoła serial fot. x-news
fot. x-news

Koniec emisji serialu "Szkoła"! Wiemy, kiedy ostatni odcinek paradokumentu w TVN!

Szkoła serial fot. x-news
fot. x-news

Stacja TVN 7 kończy emisję serialu "Szkoła"! Sezon, który widzowie mają okazję oglądać obecnie jest ostatni. Kiedy TVN 7 pokaże ostatni odcinek serialu? Jak TVN tłumaczy decyzję o rezygnacji z nowych sezonów paradokumentu?

Koniec emisji serialu "Szkoła" w TVN 7! 

Na antenie TVN 7 paradokument "Szkoła" był emitowany od sześciu lat. Jak informuje serwis press.pl decyzja o zakończeniu emisji serialu jest podyktowana niższymi wynikami oglądalności:

Nie nagrywamy już kolejnych odcinków "Szkoły", bieżący sezon będzie ostatnim. Serial jest od sześciu lat na antenie, dużo dobrego zrobił najpierw w głównym kanale TVN, potem w TVN Siedem, ale ostatnio nie miał już takich wyników, które uzasadniałyby jego kontynuację - mówi Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN dla press.pl

Fani serialu nadal będą mogli śledzić losy bohaterów "Szkoły" w paradokumencie "19+", który nadal cieszy się ogromną popularnością i jest chętnie oglądany w Player.pl:

Uruchomiliśmy go z myślą o tym, żeby nie tracić bohaterów, którzy zyskali popularność wśród młodych widzów, ale w nieunikniony sposób opuścili szkołę i wkroczyli w dorosłe życie. Ten serial regularnie mieści się w top 5 najpopularniejszych pozycji w Playerze - mówi wicedyrektor programowy TVN.

Kiedy emisja ostatniego odcinka serialu "Szkoła"?

Ostatni odcinek serialu "Szkoła" widzowie TVN 7 zostanie wyemitowany w piątek 27 listopada. W obecnej ramówce serial można oglądać o 16.15, a tuż po nim emitowany jest serial "19+".

Zobacz także: Zmiany w emisji programów „Szkoła”, „19+” oraz „Ślub od pierwszego wejrzenia”! Widzowie będą zaskoczeni!

Szkoła serial fot. x-news
fot. x-news

 

 

Więcej na temat TVN
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37