Życie prywatne Klaudii Halejcio nie przestaje budzić zaciekawienia, ale ku uciesze fanów, ta chętnie dzieli się nim na forum. Od pewnego czasu szczególnie dużo mówi się o związku aktorki, który jak wiadomo, niebawem ma zostać sformalizowany. Czyżby ceremonia miała odbyć się lada moment? Padła jasna odpowiedź.

Reklama

Klaudia Halejcio szykuje się do ślubu?

Nieco ponad rok temu dowiedzieliśmy się, że Klaudia Halejcio powiedziała "tak" i została narzeczoną! Fani już sporo wcześniej podejrzewali, że doszło do zaręczyn, bowiem na jej palcu od kilku tygodni widniał pokaźnych rozmiarów pierścionek. Rzeczywiście, nie mylili się. Od tego momentu również aktorka chętniej chwali się swoim ukochanym w mediach społecznościowych.

Jej wybrankiem jest biznesmen, Oskar Wojciechowski, z którym jest od 2020 roku. Para doczekała się córeczki Nel, która także często gości na profilu mamy. Klaudia regularnie wrzuca na Instagram komediowe filmiki, do których zaprasza najbliższych. Poza tym chętnie publikuje na swoim profilu kadry z częstych wakacji czy realizuje kampanie reklamowe. Tym razem jednak postanowiła urządzić popularne Q&A, odpowiadając na nurtujące odbiorców pytania. Jedno z nich dotyczyło ślubu, a dokładniej daty.

Klaudia Halejcio z narzeczonym
Klaudia Halejcio z narzeczonym Instagram@klaudiahalejcio

Ku naszemu zdumieniu, Klaudia najwyraźniej postanowiła nie ukrywać szczegółów i zapowiedziała, że ceremonia odbędzie się lada moment i niedługo poda więcej szczegółów. Wyznała także, że zamierza relacjonować ten dzień w sieci, ale nie wszyscy będą mieli szansę to obejrzeć.

Ślub będzie niedługo. Na pewno dam wam znać i zapowiem to wydarzenie. Będzie to wyjątkowy moment, który będą mogli zobaczyć tylko moi obserwatorzy. Będę informować na bieżąco o terminie i zamknięciu profili. Dziękuję za wsze wsparcie!
Klaudia Halejcio o ślubie
Klaudia Halejcio o ślubie Instagram@klaudiahalejcio

Wygląda na to, że Klaudia ma do tematu ślubu nieco inne podejście, niż wiele gwiazd obecnie i nie zamierza rozbić z niego ceremonii owianej tajemnicą. Przy okazji aktorka wypowiedziała się też w temacie zmiany nazwiska. Ostatnio bowiem z tego powodu Halejcio została oskarżona o porwanie dziecka, a wszystko wynikało właśnie z rozbieżności nazwisk jej i córeczki. Czy zamierza więc po ślubie zmienić własne?

Zobacz także
Po sytuacjach, które wydarzyły się na lotnisku, coraz bardziej się nad tym zastanawiam, ale zmienić na pewno nie. Może dodam sobie dodatkowe, ale decyzja jeszcze nie zapadła. Zaproponowałam Oskarowi, żeby przyjął moje nazwisko!

Myślicie, że Oskar przystanie na jej propozycję?

Reklama

Zobacz także: Klaudia Halejcio o macierzyństwie. "To jest takie niesamowite, że każdego dnia jest ciężej"

Klaudia Halejcio o zmianie nazwiska
Klaudia Halejcio o zmianie nazwiska Instagram@klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio z narzeczonym
Klaudia Halejcio z narzeczonym Instagram@klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio z narzeczonym
Klaudia Halejcio z narzeczonym Instagram@klaudiahalejcio
Reklama
Reklama
Reklama