Klaudia Halejcio w kwietniu ubiegłego roku zaręczyła się ze swoim partnerem Oskarem Wojciechowskim. Para doczekała się już owocu swojej miłości córki Neli. Aktorka chętnie relacjonuje swoje życie prywatne, wyjazdy i sprawy związane z macierzyństwem w social mediach. Tym razem zaprosiliśmy aktorkę na rozmowę i poruszyliśmy temat właśnie macierzyństwa.

Reklama

Klaudia Halejcio o macierzyństwie

Klaudia Halejcio w rozmowie z naszym reporterem Bartoszem Sekleckim zapytana została o to, jak zmieniło się jej życie po urodzeniu dziecka. Jak wiadomo, dziecko zmienia cały świat i tak też było w przypadku celebrytki. Halejcio zdradziła nam, że wg. niej macierzyństwo jest jak jazda rollercoasterem.

Ja nie wyobrażam sobie poprzedniego życia. Ja nie wiem, co ja w ogóle robiłam, co mi sprawiało radość. To jest takie niesamowite, że każdego dnia jest ciężej. To wymaga ogromnego wyzwania, organizacji, wszystkiego na każdej płaszczyźnie, ale to dziecko ci tak wypełnia przestrzeń tą miłością tym wszystkim, że to jest jakaś niesamowita opowieść
- odpowiedziała Klaudia Halejcio.

Halejcio wyjawiła, że dopiero mając dziecko, tak wiele się o sobie dowiedziała. Wcześniej nie było potrzeby, aby aż tyle rzeczy robić w jednym czasie. Przy dziecku wszystko się zmieniło i nabrało innego tempa, ale nabrało również o wiele więcej barw na palecie życia.

Co jeszcze na temat macierzyństwa zdradziła nam Halejcio? Zobaczcie sami w naszym wideo!

Reklama

Zobacz także: Maffashion opublikowała niewidziane dotąd nagranie z Michałem Danilczukiem

Zobacz także
Klaudia Halejcio
instagram.com/klaudiahalejcio/
Reklama
Reklama
Reklama