ONS
Newsy

Nakręcona tematem gender Rusin w DDTVN: Zuza, przebij się! Masz wyrzuty sumienia?

Kinga cichaczem przemyca temat równouprawnienia

Kinga Rusin w ostatnich dniach mocno zaangażowała się w dyskusję na temat gender. Temat ten początkowo poruszyła tylko na swoim Facebooku, ale wzbudził on mnóstwo emocji wśród jej czytelników i fanów. Potem przyszedł czas na wizytę w "Dzień Dobry TVN" w roli gościa i eksperta, gdzie Kinga dyskutowała ze specjalistami i psychologiem. Przypomnijmy: "Strasznie się przestraszyłam tej całej nagonki"

Dziś Kinga wróciła na kanapy telewizji śniadaniowej do roli prowadzącej, ale nie zapomniała o bliskim jej temacie. W studiu gościła Zuzę Kołodziejczyk i Dawida Wolińskiego, którzy razem z socjologiem rozmawiali o fenomenie zdjęć robionych telefonem z ręki tzw. "selfies". Oczywiście dużo w tej kwestii miał do powiedzenia Dawida, swoje trzy grosze dorzucał również dr Jacek Wasilewski, milczała jedynie Zuza. Kinga postanowiła nieco ją pobudzić.
 

Rusin: Panowie słuchajcie, ponieważ dużo ostatnio mówimy o gender, dajcie proszę dojść do głosu Zuzi. Zuza, musi być równouprawnienie. Niech mężczyźni mówią głośniej, ale Ciebie też chcielibyśmy posłuchać. Czy Ty celowo robisz sobie "selfies", czy to jest fajniejsze, jak to wygląda?

Zuza: Jak sobie robię te zdjęcia, że tak powiem, sama sobie, to ja chcę po prostu pokazać ludziom co robię w danym momencie, jak wygląda moje życie modelingowe od kuchni - wyznała.


Niestety, chwilę potem jej głos znów zginął w wyznaniach entuzjastycznego Wolińskiego i wspomnianego socjologa. Rusin jednak dzielnie kibicowała modelce, niemal skandując jej imię.
 

Rusin: Zu-za, Zu-za, przebij się! Po prostu lubisz sobie robić zdjęcia? Jesteś szóstą najchętniej śledzoną osobą na Instagramie. Czy masz wyrzuty sumienia jak nie wrzucisz zdjęcia?

Zuza: Jak sama nie wrzucam zdjęć to oglądam wszystkie zdjęcia wszystkich, których obserwuje. I jedną z takich osób jest oczywiście Anja Rubik, bo jak patrzę na jej zdjęcia to myślę Zuza, weź się w garść.


Oglądając ostatnio Kingę Rusin na antenie mamy wrażenie, że dziennikarka dysponuje niewyczerpanymi pokładami energii. Może czas na własne talk-show? Lubicie oglądać Kingę w "Dzień Dobry TVN"?

Zobacz: "Słoiki, warszafka, sprzątamy śmieci po sobie"

Dzień Dziennikarza - Kinga Rusin

Zuzanna Kołodziejczyk o Top Model

Woliński, Rusin, Węglarczyk i Zuza w Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin z iPhonem w akcji:

Kinga Rusin w seksownych kozakach na wiosnę w "Dzień Dobry TVN"!
Newsy
Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN" po 15 latach pracy! Oto kulisy jej rozstania z TVN
Dziennikarkę w telewizji śniadaniowej ma zastąpić Agnieszka Woźniak-Starak!

W „ Dzień dobry TVN ” już od jakiegoś czasu powoli następują wielkie zmiany. Najpierw z programu odeszła Magda Mołek, a wraz z nią z telewizją śniadaniową pożegnał się Marcin Meller. Niedawno z programu odszedł Piotr Kraśko , a teraz okazuje się, że z „Dzień Dobry TVN” rozstaje się też Kinga Rusin. Dziennikarka w porannym programie pracowała od 15 lat! Wygląda na to, że przyszedł czas na zmiany! Dlaczego Kinga Rusin rozstaje się z „Dzień dobry TVN”? Według informacji podanych przez serwis plejada.pl Kinga Rusin niebawem sama ma poinformować o swoim odejściu z „Dzień dobry TVN”: Dyrektor Miszczak dał jej wolną rękę. O odejściu zdecydowała sama – czytamy na stronie serwisu. Okazuje się, że to dziennikarka sama zdecydowała o rezygnacji z prowadzenia porannego pasma w TVN i zamierza postawić na swój rozwój oraz firmy, którą prowadzi. A co miało skłonić Kingę Rusin do podjęcia  tej decyzji? Na decyzji zaważyć miały m.in. nowe regulacje dotyczące wypowiadania się w social mediach. Kinga ma wyraziste poglądy i nie chce dłużej się autocenzurować  - zdradził informator serwisu plejada.pl. Kto zastąpi Kingę Rusin w "Dzień dobry TVN"? Kingę Rusin ma zastąpić Agnieszka Woźniak-Starak , o jej powrocie do stacji media rozpisywały się już od dawna, a niedawno pojawiły się zdjęcia paparazzi ze spotkania dziennikarki z Edwardem Miszczakiem , dyrektorem programowym TVN. Teraz informator serwisu plejada.pl zdradza,  że żona tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka zostanie najcenniejszą gwiazdą stacji: Agnieszka jest w bardzo komfortowej sytuacji. Będzie miała wolną rękę w wielu sprawach. Od września będzie najcenniejszą gwiazdą stacji  - dodaje informator plejada.pl Dziennikarka już od 2013 roku gościnnie pojawiała...

Kinga Rusin o równości
ONS
Newsy
Kinga Rusin żąda równouprawnienia dla dzieci
Samochody dla dziewczynek, Barbie dla chłopców

Kinga Rusin ostatnio jakby się ożywiła. Chętniej pokazuje się na salonach, jest aktywna na Facebooku, a rozmowy prowadzone przez nią w "Dzień Dobry TVN" wydają się intensywniejsze. Ostatnio Kinga podpadła trochę Tatianie Okupnik, którą wypytywała o szczegóły z jej życia prywatnego, a wokalistka ostro zgasiła zapędy dziennikarki. Przypomnijmy: "Nie rozmawiajmy na ten temat!" Nie należy jednak zapominać, że Kinga aspiruje też do poważnego dziennikarstwa, związanego z przemianami społecznymi i polityką. Nie dziwi zatem zupełnie, że postanowiła zabrać głos w popularnej ostatnio dyskusji "genderowej", nad którą głośno zastanawia się pół Polski. Z posta opublikowanego przez Rusin na portalu społecznościowym wynika, że gwiazda jak najbardziej przychylna tzw. "gender studies", a do refleksji skłoniła ją... rewolucja w sklepie z zabawkami Mark & Spencer.   Marks & Spencer ogłosił właśnie, że nie będzie w swoich sklepach dzielił zabawek na "chłopięce" i "dziewczęce". Zmieni też kolory i design ich opakowań. Precz z niebieskim i różowym! W końcu zestaw "mały geniusz" dla dziewczynek, a Baby Born dla chłopców. By żyło się lepiej bo równiej - napisała Kinga. Macie swoje stanowisko w sprawie "gender"? Zgadzacie się z Kingą? Zobacz: Kinga Rusin szpanuje iPhonem przed koleżankami   Rusin pokazała zdjęcia z nowej sesji przed i po retuszu:

Agnieszka Szulim w kolorowym płaszczu
TV-Show
Agnieszka Szulim zastąpi Kingę Rusin w "Dzień Dobry TVN"? Jest komentarz prowadzącej!
Agnieszka Szulim zastąpi Kingę Rusin w "Dzień Dobry TVN"? Jest komentarz prowadzącej!

Agnieszka Woźniak-Starak zastąpi Kingę Rusin w "Dzień Dobry TVN"?! Okazuje się, że prezenterka najprawdopodobniej na dwa miesiące poprowadzi program śniadaniowy - informuje "Super Express". Dlaczego? Kinga Rusin niebawem wyruszy do Portugalii, nagrywać kolejne odcinki programu "Agent" i nie będzie miała możliwości prowadzić "Dzień Dobry TVN". Dlatego trzeba było znaleźć zastępstwo. "Super Express" nazywa  Agnieszkę Woźniak-Starak  nową ulubienicą dyrektora Edwarda Miszczaka. Obecnie prowadzi najdroższy i najlepiej oglądany program - "Azja Express", a jteraz to właśnie ona zastąpi Kingę Rusin. Co na to prowadząca "Agenta"? Ominą mnie trzy weekendy, ale stacja zdaje sobie z tego sprawę z tego, że mnie nie będzie. Nie będzie mnie od połowy listopada do końca grudnia. Być może i w styczniu... To bardzo dużo - wyznaje Kinga w rozmowie z "Super Expressem". Chcielibyście zobaczyć Agnieszkę Woźniak-Starak w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN"?   Zobacz:  Agnieszka Woźniak-Starak broni Renaty Kaczoruk: "Pojechała tam żeby wygrać. Większy problem miałam z kimś innym..."​   Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi "Dzień Dobry TVN"?   Kinga Rusin wyjeżdża do Portugalii nagrywać program "Agent"

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner