Rusin, Rozenek, Majdan, ojciec Rozenek, Stanisław Kostrzewski Rozenek, Majdan, ojciec Rozenek, Stanisław Kostrzewski Rusin Kinga Rusin Kinga Rusin
Rusin, Rozenek, Majdan, ojciec Rozenek, Stanisław Kostrzewski
Instagram
1/5
Rusin, Rozenek, Majdan, ojciec Rozenek, Stanisław Kostrzewski
Instagram

Tego można było się spodziewać! Po tym jak w najnowszym wydaniu "Faktu" pojawił się wywiad z ojcem Małgorzaty Rozenek, Stanisławem Kostrzewskim, który oczywiście stanął w obronie swojej córki, oczywiste było, że Kinga Rusin długo nie każe czekać na swoją reakcję. I właśnie teraz dziennikarka postanowiła odpowiedzieć byłemu politykowi, publikując równie ostry post, jak wszystkie jej poprzednie. Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, jak Kinga Rusin zareagowała na wywiad ojca Małgorzaty Rozenek!

 

Zobacz: Stało się! Doda zabrała głos w sprawie medialnej wojny Rusin i Rozenek!

2/5
Rozenek, Majdan, ojciec Rozenek, Stanisław Kostrzewski

Stanisław Kostrzewski w rozmowie z "Faktem" skomentował zachowanie Kingi Rusin. Padły mocne słowa!

Show-biznes to bardzo specyficzne środowisko pełne żmij i gadów. Kinga Rusin jest tego najlepszym przykładem. Po tym, co napisała, uważam, że to toksyczna osoba, która chce zaistnieć na chwilę we wszystkich mediach kosztem Małgosi. Podejrzewam, że chciała, by było o niej głośno, ponieważ marka jej kosmetyków jest niszowa -  ojciec Rozenek ocenił w rozmowie z dziennikiem. 

Co Kinga Rusin na to? Sprawdźcie na kolejnej stronie!

Zobacz: Kinga Rusin szczerze o noszeniu futer i butów ze skóry! "Wybieram skórzane buty czy torby..." 

3/5
Rusin
Instagram

Kinga Rusin nie mogła zignorować słów ojca Małgorzaty Rozenek. W ostrym wpisie wytknęła mu polityczą przeszłość. 

 

Rozenek pobiegła na skargę do taty, który, co za zbieg okoliczności, jest PIS-owskim dygnitarzem, wieloletnim skarbnikiem PIS. Tak, tego PIS, który nam rozwala od kilku lat przyrodę, o którą ja i cała masa ludzi walczymy. Walczymy dla wszystkich, niezależnie od sympatii politycznych - napisała Kinga Rusin.

 

Ale to nie wszystko!

 

Zobacz: Kulisy wojny Małgorzaty Rozenek i Kingi Rusin! Trwa ostra wymiana zdań, ale o co właściwie im poszło? 

4/5
Kinga Rusin
Instagram

Kinga Rusin dodała również: 

 

I wyszła buta PIS-owskiego dygnitarza. W wywiadzie dla dzisiejszego Faktu mógł mnie nazwać komunistką i złodziejką, gorszym sortem, zdradziecką mordą. Ale wybrał coś nowego: otóż okazuje się, że jestem ŻMIJĄ I GADEM. Jak to mężczyzna do kobiety, po staropolsku... Podobno też po 25 latach w telewizji muszę "wozić się" na słynnej Pani Rozenek, która pojawiła się w mediach...5 lat temu. Aha!

 

Dziennikarka podkreśliła również, że w swoich pierwszych wypowiedziach nie podawała nazwisk ani firm kosmetycznych. 

Zobacz: TYLKO U NAS! Mentorka z programu "Projekt Lady" komentuje konflikt na linii Rusin-Rozenek

5/5
Kinga Rusin
Instagram

Kinga Rusin zaobserwowała również powtarzający się schemat:

 

Patrząc na całą akcję, widać stary schemat walki z przeciwnikami: mówią, że coś jest dla nich ważne (drzewa, puszcza, tu:zwierzęta), następnie kasa jest ważniejsza (wycinka, tu:reklama Avonu), przeciwnikom zarzuca się działanie dla prywatnych korzyści (tu: wywiad Rozenek na mój temat), a po mocnym oświadczeniu obrażonego (mój wpis) atakuje się go na wszystkich frontach i obraża mocniej. Manipulacja przykrywająca sprzedaż wartości za kasę plus zmasowany atak - napisała dziennikarka.

 

Kogo popieracie w tym konflikcie?

Zobacz: To już WOJNA! Rusin wydała drugie oświadczenie w sprawie Rozenek! "Potrafi wciskać kobietom tylko sztuczny kit!" 

Więcej na temat Kinga Rusin Magłorzata Rozenek