Doda zabrała głos w sprawie medialnej wojny Rusin i Rozenek
Instagram
Mocne słowa!
1/4
Doda zabrała głos w sprawie medialnej wojny Rusin i Rozenek
Instagram

Doda skomentowała medialną wojnę Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek! Od kilku dni oczy wszystkich skierowane są na prowadzącą "Dzień Dobry TVN" i gwiazdę programu "Projekt Lady", które już nie ukrywają, że są na siebie wściekłe. Cała awantura rozpoczęła się, kiedy Małgosia w jednym z wywiadów zarzuciła Kindze, że wykorzystuje walkę o prawa zwierząt do promocji własnej marki kosmetycznej. Rusin była oburzona tymi słowami i w bardzo ostrym oświadczeniu odpowiedziała na zarzuty swojej koleżanki ze stacji. W sieci pojawiało się coraz więcej mocnych wpisów i komentarzy Małgorzaty Rozenek i Kingi Rusin. Konflikt gwiazd skomentowali już m.in. Magda Gessler, Radosław Majdan, córka Kingi Rusin i ojciec Małgorzaty Rozenek.

 

Teraz wojnę Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek skomentowała również Doda! Musicie zobaczyć, co napisała! 

 

Zobacz także: "Toksyczna osoba" Ojciec Małgorzaty Rozenek OSTRO o Kindze Rusin

 

 

 

Po stronie której gwiazdy TVN stanęła piosenkarka? 

2/4
Doda

Po kilku dniach medialnej wojny Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek sprawą zainteresowała się Doda!  W swoim wpisie na InstaStories nawiązała do ostrego komentarza Radosława Majdana i wypowiedzi ojca Małgosi Rozenek. Piosenkarka  daje jasno do zrozumienia, że staje po stronie Kingi Rusin!

Zauważyłam, że branża która wspiera Rusin nie obraża pesonalnie Rozenek. Natomiast ci, którzy wspierają Rozenek (głównie rodzina) robią to w kierunku  Rusin notorycznie: /wyzywanie jej od obrzydliwych, toksycznych osób na instagramie czy na łamach gazety nie jest w porządku. wolę poczytać mocne argumenty niż wyzwiska kierowane w  kierunku kobiety przez mężczyzn. Jak ona ma sama odpierać ten atak? - napisała Doda. 

Zobaczcie sondę, którą opublikowała Doda!

Doda zabrała głos w sprawie medialnej wojny Rusin i Rozenek
Instagram
Instagram

3/4
Doda na Flesz Fashion Night, Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na spacerze
ONS

Myślicie, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odpowiedzą na komentarz Dody? 

4/4
Nowa stylizacja Kingi Rusin

Wy również popieracie Kingę Rusin w medialnej wojnie z Małgorzatą Rozenek? A może uważacie, że to właśnie dziennikarka pozwoliła sobie na zbyt ostre oskarżenia pod adresem Rozenek? Głosujcie w naszej sondzie!