Kinga Rusin na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła polskim show-biznesem. Przyjaciele, znajomi i jego współpracownicy do ostatniej chwili wierzyli, że po wypadku, do którego doszło 18 sierpnia na jeziorze Kisajno, akcja poszukiwawcza producenta filmowego zakończy się szczęśliwie. Niestety, po kilku dniach okazało się, że ratownicy znaleźli ciało Piotra Woźniaka-Staraka.

W czwartek 29 sierpnia rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe producenta filmowego, na których pojawił się tłum gwiazd. Oprócz rodziców, rodzeństwa i ukochanej żony Piotra Woźniaka-Staraka żegnali go m.in. Anna Lewandowska, Zofia Ślotała, Małgorzata Rozenek oraz Alicja Bachleda-Curuś. Na ceremonii pojawiła się również Kinga Rusin.

Kinga Rusin żegna Piotra Woźniaka-Staraka

Kiedy piątego dnia poszukiwań wiceszef MSWiA poinformował, że służby odnalazły ciało Piotra Woźniaka-Staraka, Kinga Rusin opublikowała w sieci wzruszający wpis, w którym odniosła się do tragicznej śmierci męża Agnieszki Woźniak-Starak.

Jeden dzień, chwila nieuwagi i ... koniec. Ciągle nie mogę uwierzyć. Tyle planów, tyle marzeń, tyle możliwości i koniec... Bardzo smutno. Myślami i sercem z rodziną i bliskimi. To dla nich straszne dni. Nie sposób wyobrazić sobie tego bólu - napisała Kinga Rusin. 

Kingi Rusin nie zabrakło również na mszy żałobnej w intencji Piotra Woźniaka-Staraka. Fotoreporterzy uwiecznili moment, kiedy pogrążona w smutku dziennikarka zmierzała w kierunku kościoła. 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała swojego męża. Na mszy żałobnej w intencji Piotra Woźniaka-Staraka towarzyszyli jej bliscy

Kinga Rusin pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka

Kinga Rusin na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka

Dziennikarka pojawiła się na mszy żałobnej w intencji zmarłego producenta filmowego

Kinga Rusin na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka
East News