Kinga Duda, Ivanka Trump Ivanka Trump Kinga Duda Ivanka Trump Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta Andrzeja Dudy
Kinga Duda, Ivanka Trump
East News
1/9
Kinga Duda, Ivanka Trump
East News

Trwa wizyta Donalda Trumpa w Polsce. Prezydent Stanów Zjednoczonych w środę późnym wieczorem wylądował na lotnisku w Warszawie. Towarzyszyła mu żona Melania Trump oraz córka Ivanka razem z mężem Jaredem Kushnerem. To właśnie Ivanka Trump skradła uwagę fotoreporterów! Pierwsza córka, bo tam jest nazywana Ivanka, pełni bardzo ważną rolę w prezydenturze swojego ojca. Oficjalnie Ivanka Trump jest asystentką i doradczynią Donalda Trumpa. 

 

Zobacz też: Ivanka Trump też przyleciała do Polski! Przyćmiła Melanię? Najnowsze ZDJĘCIA z mężem z lotniska!

 

Co wspólnego ma Ivanka Trump z córką polskiego prezydenta Kingą Dudą? Łączy je więcej niż myślisz! Poznaj kilka faktów!

 

Polecamy: Ten napis na Pałacu Kultury nie spodobał się Trumpowi! Mamy ZDJĘCIA

2/9
Ivanka Trump
East News

Zarówno Ivanka Trump, jak i Kinga Duda są kobietami niezwykle ambitnymi, które postawiły w życiu na dobre wykształcenie. Ivanka Trump jest absolwentką prestiżowego Wharton Bussiness School Uniwersytetu Pensylwanii, gdzie z wyróżnieniem zrobiła licencjat z ekonomii. Córka Donalda Trumpa doskonale włada językiem francuskim oraz czeskim, ze względu na matkę Ivanę Trump, która jest Czeszką z pochodzenia.

3/9
Kinga Duda
East News

Kinga Duda jest studentką prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Córka Andrzeja Dudy jest jedną z najlepszych studentek tej prestiżowej uczelni. Znalazła się w prestiżowym gronie czterech osób, wyróżnionych za wyniki w nauce przez Szkołę Prawa Amerykańskiego UJ.

4/9
Ivanka Trump
East News

Ivanka Trump jako nastolatka próbowała swoich sił jako modelka. I miała na tym polu spore sukcesy! Pracowała m.in. dla takich marek jak Versace czy Tommy Hilfiger. W 1997 roku wystąpiła dla magazynu "Seventeen".

5/9
Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta Andrzeja Dudy

Kinga Duda również ma na swoim koncie epizod związany z modelingiem. Zdjęcia córki prezydenta z sesji zdjęciowej znalazły się na facebookowym profilu fotografa Jakuba Dąbrowskiego. Wówczas spekulowano, czy prezydentówna będzie chciała pracować jako modelka. Jedna Kinga wybrała staranną edukację, zamiast modelingu.

6/9
East News

Ivanka Trump słynie z doskonałego wyczucia mody. Córka prezydenta Trumpa zawsze jest chwalona za dobór stylizacji, adekwatnych do okoliczności, a jej styl kopiują kobiety na całym świecie. 

7/9
Kinga Duda na Światowych Dniach Młodzieży w Brzegach
East News

Kinga Duda również stawia na klasyczny styl. Córka prezydenta Andrzeja Dudy rzadko pokazuje się publicznie, jednak zawsze wygląda świetnie. Niedawno zachwyciła sukienką, w której pojawiła się na balu studentów UJ.

8/9
Ivanka Trump, Donald Trump
East News

Ivanka Trump jest oczkiem w głowie Donalda Trumpa. To ona ma największe uznanie ojca wśród dzieci prezydenta USA. Nie bez powodu amerykański prezydent mianował ją swoim doradcą.

9/9
Kinga Duda przeprowadza się do Warszawy
ONS

Kinga Duda jest jedyną córką Agaty Dudy i Andrzeja Dudy. Córka jest oczkiem w głowie rodziców, który stawiają na jej staranną edukację i starają się chronić ją przed mediami. Czy w przyszłości Kinga Duda również zwiąże swoją przyszłość z polityką, podobnie jak Ivanka Trump?

Więcej na temat Ivanka Trump Kinga Duda