Ivanka Trump, Jared Kushner w Polsce Ivanka Trump, Jared Kushner w Polsce Ivanka Trump, Jared Kushner w Polsce Ivanka Trump, Jared Kushner w Polsce Ivanka Trump, Jared Kushner w Polsce
Ivanka Trump, Jared Kushner w Polsce
East news
Co Ivanka będzie robić w Warszawie?
1/6
Ivanka Trump, Jared Kushner w Polsce
East news

Wczoraj po wylądowaniu prezydenta USA w Polsce okazało się, że w delegacji Donalda Trumpa (liczącej około 20 osób) jest też jego córka Ivanka Trump. Ivanka towarzyszy ojcu oraz swojemu mężowi, Jaredowi Kushnerowi,  który jest jednym z najbliższych doradców prezydenta. 35-letnia córka Trumpa również pełni w Białym Domu funkcję doradczyni szefa państwa, a za swoją pracę nie pobiera wynagrodzenia.

 

Co Ivanka będzie robić w Polsce? Czy znane są jej plany na dziś w Warszawie? Odpowiedzi szukajcie w galerii!

 

Zobacz: Apartament z dwiema sypialniami i podróże "Bestią" - poznaj szczegóły wizyty Trumpa w Polsce!

2/6
Ivanka Trump, Jared Kushner w Polsce
East news

Ivanka Trump w Polsce. Zdjęcia

Wśród świty Donalda Trumpa w Polsce są m.in. sekretarze skarbu i handlu oraz doradca prezydenta do spraw bezpieczeństwa H.R. McMaster oraz oczywiście żona Melania Trump. Wszyscy spodziewają się, że Ivanka Trump będzie brać udział w spotkaniach plenarnych obu delegacji - amerykańskiej i polskiej. Czy spotka się z prezydentem Andrzejem Duda i Agatą Dudą? Na razie tego nie wiadomo, ponieważ zaplanowane są (jak na razie) tylko spotkania w cztery oczy obu par prezydenckich polskiej i USA.

Ivanka Trump to także wiceprezes The Trump Organization, a kiedyś zaczynała od modelingu. Przez lata zajmowała się biznesem developerskim, założonym przez jej ojca. Ma też własną linię produktów, jej nazwiskiem sygnowane są ubrania, buty, torebki czy kosmetyki. A przede wszystkim jest perfekcyjna mamą trójki dzieci. 

3/6
Ivanka Trump, Jared Kushner w Polsce
East news

Czy Ivanka będzie prowadzić rozmowy w sprawie wymiany handlowej? O tym przekonamy się dzisiaj w czasie jednodniowej wizyty prezydenta USA i jego doradców w Polsce. 

 

Zobacz zdjęcia Ivanki Trump i jej męża z lotniska na Okęciu w Warszawie!

 

Zobacz także: Donald i Melania Trumpowie już w Polsce! Mamy ZDJĘCIA z powitania na Okęciu

4/6
Ivanka Trump, Jared Kushner w Polsce
East news
5/6
Ivanka Trump, Jared Kushner w Polsce
East news
6/6
Ivanka Trump, Jared Kushner
East News