Edyta Górniak na planie programu Demakijaż
East News

Od wczoraj wszystkie media informują o nowym związku Edyty Górniak. Przystojny mężczyzna towarzyszył piosenkarce na urodzinach jej syna Allana. Szybko okazało się, że nowy adorator Edyty Górniak to były piłkarz Tomasz Mazurkiewicz. Sportowiec w przeszłości grał m.in. w takich klubach jak Legia Warszawa czy Arka Gdynia. Tomasz Mazurkiewicz ma 38 lat, mieszka w Sopocie i ma dwie córki. 

Nowy partner gwiazdy chętnie pokazuje swoje zdjęcia na Instagramie, ale do tej pory nie opublikował wspólnej fotki z Edytą Górniak. Jakiś czas temu pod jednym ze swoich zdjęć napisał jedynie: "W obiektywie Ukochanej". Od kiedy piosenkarka spotyka się z piłkarzem? Jak wygląda ich związek? Szczegóły w naszej galerii.

Zobacz także: Allan Krupa tłumaczy się z papierosów! "Oj nie wypominajcie mi...." Jaka była reakcja Edyty Górniak?

1/5
Tomasz Mazurkiewicz zdjęcie z Instagrama
Instagram

Jak udało się nam dowiedzieć, Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz znają się od stycznia. Nowy adorator musi jednak mocno walczyć o względy piosenkarki,  ponieważ Edyta wciąż nie poradziła sobie z rozstaniem z byłym partnerem, Mateuszem Zalewskim. Gwiazda zakończyła swój poprzedni związek pod koniec ubiegłego roku. Czy teraz jest już gotowa na nową miłość?

Znają się od stycznia. Tomek bardzo się stara o względy Edyty, ale ona jeszcze nie jest gotowa na poważny związek po rozstaniu z Mateuszem. Tomek stara się zdobyć jej zaufanie, imponuje jej tym, że jest bardzo rodzinny i opiekuńczy, ale ona naprawdę była bardzo zakochana w Mateuszu i szybko nie podniesie się po tym rozstaniu - w rozmowie z Party.pl zdradziła znajoma Edyty Górniak. 

Co jeszcze wiemy o ich związku? Szczegóły pod kolejnym slajdem. 

2/5
Allan Krupa i Tomasz Mazurkiewicz na strzelnicy
Instagram

Tomasz Mazurkiewicz robi wszystko, żeby przekonać Edytę, że będzie przy nim szczęśliwa. Ostatnio nowy partner gwiazdy pojawił się u jej boku na urodzinach Allana. Z tej okazji były piłkarz przygotował dla syna Edyty sporą niespodziankę!

Tomek chce podbić jej serce, ale przed nim daleka droga. Na razie udało mu się zdobyć sympatię jej przyjaciół i Allana. W prezencie urodzinowym Tomek zabrał Allana na strzelnicę, czym spełnił jego wielkie marzenie - zdradza nasz informator. 

3/5
Tomasz Mazurkiewicz zdjęcie z Instagrama
Instagram

Były piłkarz chętnie pokazuje swoje zdjęcia w sieci. Na jego profilu na Instagramie nie brakuje fotek z córkami, oraz zdjęć sprzed lat, kiedy grał w piłkę nożną. Zobaczcie, jak nowy partner Edyty Górniak wyglądał w przeszłości! 

 

4/5
Tomasz Mazurkiewicz na boisku w 2007 roku
East News

Tak Tomasz Mazurkiewicz wyglądał w 2007 roku - wtedy grał w drużynie Arka Gdynia. 

5/5
Edyta Górniak spotyka się z nowym facetem?

Czy Edyta Górniak odnajdzie spokój i szczęście u boku Tomasza Mazurkiewicza? Jedno jest pewne - razem tworzą piękną parę! My mocno trzymamy za nich kciuki. 

Więcej na temat Edyta Górniak