Zenek Martyniuk

Wielka radość w rodzinie Zenka Martyniuka! Wokalista zdradził, kiedy odbędą się chrzciny jego wnuczki

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk już od blisko dwóch miesięcy jest szczęśliwym dziadkiem. Pierwsze dziecko syna króla disco-polo i jego żony Eweliny przyszło na świat na początku lutego br. Teraz, jak zdradza sam wokalista, cała rodzina szykuje się do chrzcin małej Laury!

Zenek Martyniuk w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że uroczystość zaplanowana jest na Święta Wielkanocne. Muzyk nie ukrywa swojego szczęścia i zapewnia, że od kiedy jego wnuczka pojawiła się na świecie, w jego rodzinie zapanował spokój i radość.

Co Zenek Martyniuk powiedział o swoim synu?

Zenek Martyniuk szczerze o swoim synu

Ostatnie miesiące z pewnością nie należały do nałatwiejszych dla Zenka Martyniuka. Kilka miesięcy temu w mediach pojawiły się niepokojące informacje dotyczące syna wokalisty. Według doniesień medialnych Daniel M. ostro pokłócił się ze swoją żoną, a policja znalazła u niego narkotyki. Ostatnio jednak, że syn Zenka Martyniuka pogodził się z żoną i jej bliskimi i teraz znów tworzą szczęśliwą rodzinę.

Autor hitu "Przez twe oczy zielone" zapewnia, że narodziny córki odmieniły Daniela M. 

Odkąd Laura pojawiła się na świecie wszystko znów zaczęło się dobrze układać. Cieszę się, że młodzi doszli do porozumienia. Wierzę, że przed nimi wiele wspólnych lat w szczęściu. Daniel pewne rzeczy przemyślał i zrozumiał. Bardzo się stara odbudować relacje. To dobry, choć trochę zbuntowany chłopak - Zenon Martyniuk zdradził w rozmowie z "Super Expressem". 

Święta Wielkanocne, a wraz z nimi chrzest wnuczki Zenka Martyniuka, już za półtora tygodnia. Na uroczystości pojawi się jedynie najbliższa rodzina Daniela M. i jego żony. 

Już wkrótce odbędzie się chrzest córki Daniela M. 

Daniel M, Daniel Martyniuk, Syn Zenka Martyniuka PRE

Zenek Martyniuk zdradził, że narodziny dziecka odmieniły jego syna.

Zenek Martyniuk PRE

 

Więcej na temat Zenek Martyniuk
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23