Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Zenek Martyniuk
Newsy

Wielka radość w rodzinie Zenka Martyniuka! Wokalista zdradził, kiedy odbędą się chrzciny jego wnuczki

Wielka radość w rodzinie Zenka Martyniuka! Wokalista zdradził, kiedy odbędą się chrzciny jego wnuczki

Zenek Martyniuk już od blisko dwóch miesięcy jest szczęśliwym dziadkiem. Pierwsze dziecko syna króla disco-polo i jego żony Eweliny przyszło na świat na początku lutego br. Teraz, jak zdradza sam wokalista, cała rodzina szykuje się do chrzcin małej Laury!

Zenek Martyniuk w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że uroczystość zaplanowana jest na Święta Wielkanocne. Muzyk nie ukrywa swojego szczęścia i zapewnia, że od kiedy jego wnuczka pojawiła się na świecie, w jego rodzinie zapanował spokój i radość.

Co Zenek Martyniuk powiedział o swoim synu?

Dlaczego Magda Bereda zdecydowała się na cover piosenki Zenka Martyniuka? Zobaczcie, co mówi o hicie disco polo

Zenek Martyniuk szczerze o swoim synu

Ostatnie miesiące z pewnością nie należały do nałatwiejszych dla Zenka Martyniuka. Kilka miesięcy temu w mediach pojawiły się niepokojące informacje dotyczące syna wokalisty. Według doniesień medialnych Daniel M. ostro pokłócił się ze swoją żoną, a policja znalazła u niego narkotyki. Ostatnio jednak, że syn Zenka Martyniuka pogodził się z żoną i jej bliskimi i teraz znów tworzą szczęśliwą rodzinę.

Autor hitu "Przez twe oczy zielone" zapewnia, że narodziny córki odmieniły Daniela M. 

Odkąd Laura pojawiła się na świecie wszystko znów zaczęło się dobrze układać. Cieszę się, że młodzi doszli do porozumienia. Wierzę, że przed nimi wiele wspólnych lat w szczęściu. Daniel pewne rzeczy przemyślał i zrozumiał. Bardzo się stara odbudować relacje. To dobry, choć trochę zbuntowany chłopak - Zenon Martyniuk zdradził w rozmowie z "Super Expressem". 

Święta Wielkanocne, a wraz z nimi chrzest wnuczki Zenka Martyniuka, już za półtora tygodnia. Na uroczystości pojawi się jedynie najbliższa rodzina Daniela M. i jego żony. 

Już wkrótce odbędzie się chrzest córki Daniela M. 

Daniel M, Daniel Martyniuk, Syn Zenka Martyniuka PRE

Zenek Martyniuk zdradził, że narodziny dziecka odmieniły jego syna.

Zenek Martyniuk PRE

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Zenek Martyniuk, Anna Przybylska
Instagram
Newsy
Bez pomocy Ani Przybylskiej Zenek Martyniuk mógłby nie nagrać teledysku! "Powiedziała: Zenio, nie martw się!" I go uratowała
Bez pomocy Ani Przybylskiej Zenek Martyniuk mógłby nie nagrać teledysku! "Powiedziała: Zenio, nie martw się!" I go uratowała

  Zenek Martyniuk opowiedział nam o swojej pracy z Anną Przybylską! Król disco polo poznał Anię na planie jednego ze swoich teledysków teledysków gdy nie była jeszcze wielką gwiazdą - okazuje się, że Ania była odpowiedzialna m.in. za poprawianie jego makijażu czy włosów na planie.   Zobacz też:  Jak naprawdę wyglądał związek Ani Przybylskiej i Jarka Bieniuka? Siostra aktorki: "Nie byli idealną rodziną. Od miłości po nienawiść..."   Zenek Martyniuk opowiedział też nam też o pewnej niespodziewanej przygodzie z Anią - bez jej pomocy omal nie doszło do klapy na planie jego teledysku! ;)  Jaka to była sytuacja? Jaką pomysłowością wykazała się Ania? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszym wyjątkowym wideo! Zapraszamy!   Więcej:  Siostra Anny Przybylskiej o jej leczeniu: "Popełniliśmy błąd. Gdyby to się miało wydarzyć drugi raz..."   Inne przygody Zenona Martyniuka znajdziecie w jego biografii "Życie to są chwile" wydawnictwa Edipresse Książki.   Sprawdź więcej tutaj:  TYLKO U NAS! Radosław Piwowarski o Ani Przybylskiej: Chcę zrobić prawdziwy film o niej, a nie love story z rakiem w tle   Zenek Martyniuk opowiedział o tym jak poznał Anię Przybylską.   Wiele przygód wokalisty zawiera jego biografia "Życie to są chwile".

Zenon Martyniuk
East News
Newsy
Zenon Martyniuk jeszcze nie widział swoje wnuczki! "Nie mogę się doczekać kiedy wezmę Laurę na ręce"
Zenon Martyniuk jeszcze nie widział swoje wnuczki! "Nie mogę się doczekać kiedy wezmę Laurę na ręce"

Ostatnie miesiące z pewnością były bardzo trudne dla Zenka Martyniuka i jego rodziny. Wszystko przez problemy jego syna. Media informowały, że Daniel M. zaledwie kilka miesięcy po ślubie nie chciał wpuścić swojej ciężarnej żony do domu. Na miejscu pojawiła się wówczas policja, która zatrzymała syna Zenka Martyniuka. Od niedawna Daniel i jego żona są rodzicami córki, która przyszła na świat w połowie lutego.  Teraz okazuje się, że szczęśliwy dziadek, Zenon Martyniuk jeszcze nie widział swojej wnuczki!  Zenon Martyniuk planuje chrzest swojej wnuczki "Król disco polo" w rozmowie z magazynem "Świat i Ludzie" przyznał, że jeszcze nie widział swojej wnuczki, ale już wkrótce nadrobi zaległości. Okazuje się, że Zenek Martyniuk po raz pierwszy spotka się z małą Laurą 16 marca - akurat wtedy będzie koncertował w okolicach domu rodziców swojej synowej. Żona Daniela M. po rodzinnej awanturze przeprowadziła się do rodzinnego domu.  Nie mogę się doczekać kiedy wezmę Laurę na ręce. Mam koncert w Malanowie, a to niedaleko domu rodziców Eweliny, mojej synowej. Na razie wnusię widziała moja żona. Od razu się w niej zakochała! - mówił Zenek Martyniuk w magazynie. Szczęśliwy dziadek zdradził również, że już planuje chrzest wnuczki. Czy uroczystość będzie równie wystawna, jak ślub jego syna Daniela M.? To święto rodzinne, nie chcemy wielkiej pompy - zdradził w wywiadzie.  Zenon Martyniuk w rozmowie z magazynem przyznał, że jego syn jest zakochany w małej Laurze.  Daniel jest zakochany w Laurze, a dziecko wiele zmienia na lepsze. Zobacz także:  Daniel M. opowiedział o narkotykach, alkoholu i swoich relacjach z ojcem! "On nie lubi pewnych rzeczy" Zenon Martyniuk jeszcze nie widział swojej wnuczki. Córka Daniela M. urodziła się w połowie lutego.    

Zenon Martyniuk
East News
Newsy
Zenek Martyniuk szczerze o problemach syna! Co z jego małżeństwem?
Zenek Martyniuk szczerze o problemach syna! Co z jego małżeństwem?

Zenek Martyniuk w najnowszym wywiadzie skomentował problemy swojego syna i zdradził, jak teraz wygląda jego małżeństwo! Martyniuk to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce i chyba każdy zna jego największe hity takie jak: "Przez twe oczy zielone". Niestety, w ubiegłym roku zrobiło się głośno o jego rodzinie również ze względu na problemy syna. Po wystawnym weselu Daniela i jego partnerki w mediach zaczęły ukazywać się niepokojące informacje dotyczące ich związku. Pod koniec 2018 roku prasa donosiła, że w domu młodego małżeństwa musiała interweniować policja, a po jakimś czasie okazało się, że ich związek przeżywa poważny kryzys. Para rozstawała się i schodziła. Jak dziś wyglądają ich relacje?  Zenon Martyniuk szczerze o synu Król disco-polo w rozmowie z "Twoim imperium" skomentował związek swojego syna i zapewnił, że Daniel i jego żona są dziś razem. Jakim ojcem według Zenka Martyniuka jest Daniel? Co mówi o swojej synowej? Wszystko się naprostowało. Daniel ma wspaniałą rodzinę. Jest bardzo troskliwym ojcem. Naprawdę, aż miło popatrzeć, jak się zajmuje córką. O synowej też złego słowa nie mogę powiedzieć, bo bardzo się stara, a dodatkowo jeszcze się uczy. Jestem zadowolony, że tak się to potoczyło.  Przy okazji Zenek Martyniuk opowiedział o swojej ukochanej wnuczce. Dumny dziadek przyznał, że rozpieszcza małą Laurę.  (...) Często ją zabieram na spacery do lasu i śpiewam jej piosenki. A gdy jest u nas, to jeszcze przygrywam na pianinie. Wtedy dziecko się uśmiecha i podryguje w takt muzyki - wyznał w rozmowie z "Twoim imperium".  Przypominamy, że już wkrótce do kin wejdzie film opowiadający o życiu Zenka Martyniuka. Premiera produkcji zapowiedziana jest na 14 lutego. Zobacz także:   Jak wygląda...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner