Gala
Newsy

Kayah: Moje relacje z ojcem były straszne

Kayah szczerze o złych kontaktach z ojcem i niespełnionym małżeństwie

Już w poniedziałek ukaże się kolejny numer dwutygodnika "Gala". Głównym wywiadem w magazynie jest bardzo szczera rozmowa z jego stałą felietonistką, Kayah. Piosenkarka na łamach dwutygodnika zwierza się, że jej relacje z tatą były dalekie od ideału.

- Moje relacje z ojcem były straszne. Jedyne, co od niego słyszałam, to bolesna i bezlitosna krytyka. Moja ograniczona percepcja widziała tylko moją sytuację i wpakowywała mnie w buty ofiary. Nie mogłam wiedzieć, że tata ma problemy sam ze sobą i swoim życiem. Oczywiście trudno oczekiwać, by mała dziewczyna rozwiązywała problemy dorosłych rodziców, dlatego potrzebny jest czas. Musieliśmy oboje stać się dorośli, by zobaczyć w sobie dwójkę bliskich osób.


Kayah mówi również o swoim niespełnieniu na płaszczyźnie rodzinnej oraz o tym, że związek z nią bywa dość trudny. Według gwiazdy spowodowane jest to jej popularnością.

- Do dziś cierpię, że nie udało mi się spełnić marzenia o szczęśliwym małżeństwie i pełnej rodzinie. Moje relacje partnerskie też pozostawiają wiele do życzenia. Dokonuję złych wyborów. Kocham zaborczo, łapczywie i niecierpliwie. Mój zawód poprzez bycie na świeczniku, sensację i intensywność bywa ogromną toksyną w związkach. Nie zjadłam wszystkich rozumów. I właśnie dlatego poszukuję wciąż odpowiedzi.


Kayah do dziś nie może przeboleć i pogodzić się z myślą, że dała odejść miłości swojego życia. Czy mówiąc te słowa mówi o Rinke Royensie czy Sebastianie Karpielu-Bułecce? A może chodzi tu jeszcze o kogoś innego?

- Dałam odejść wielkiej miłości, czasem, gdy ego brało górę, gadałam wrogie bzdury, dawałam się wciągać w kretyńskie intrygi… A pewnie mogłabym być lepszą matką, córką i przyjacielem. Ale póki piłka jest w grze, mamy ciągle szansę na swoją lepszą wersję…

 

 

M jak miłość: Kinga
MTL Maxfilm
Newsy
M jak miłość: Kamila przyjedzie do bistro na spotkanie z Kingą! Zduńską czekają trudne chwile!
M jak miłość: Kamila przyjedzie do bistro na spotkanie z Kingą! Zduńską czekają trudne chwile!

Już dziś wieczorem fani zobaczą najnowszą odsłonę "M jak miłość"! W 1540 odcinku serialu sporo ogromne emocje przyniesie nam wątek Kingi (Katarzyna Cichopek), Piotrka (Marcin Mroczek), Kamili (Anna Gorajska) i Pawła (Rafał Mroczek)! Co tym razem wydarzy się w serialu? Co koleżanka z pracy Piotrka powie Kindze podczas spotkania w bistro? Zduńska w trudnych chwilach będzie mogła liczyć na wsparcie Magdy (Anna Mucha) i Pawła!  Odbierz kod rabatowy Media Expert na nowy telewizor i poznaj nową jakość ulubionych seriali. Spotkanie Kingi z Kamilą W ostatnich odcinkach w "M jak miłość" działo się naprawdę sporo. Wielkie emocje przyniósł nam wątek Kingi i Piotrka, którzy przeżywają prawdziwy kryzys w swoim związku. Dziś Piotrek podejrzewa, że jego żona ma romans z Pawłem, a Zduńska uważa, że Piotrek zdradził ją z koleżanką z pracy- Kamila pocałowa Zduńskiego w jego domu na Deszczowej. W nowych odcinkach piękna prawniczka nie odpuści i znów spróbuje zbliżyć się do Piotrka!  - Nie chcesz pogadać? - Ale… o czym? - Jesteś moim najlepszym kumplem, przyjacielem... Chcę wiedzieć, co się z tobą dzieje. Po tym, co razem przeszliśmy, chyba możesz być ze mną szczery? Kamila z trudem zapanuje nad radością, kiedy usłyszy, że Piotrek nawet nie sypia ze swoją żoną. Chwilę później Magda spróbuje uświadomić Piotrkowi, że jego przyjaźń z Jabłońską to błąd za który może zapłacić nawet rozwodem. - Ty i Kinga jesteście moją rodziną, więc mogę ci to powiedzieć wprost… Jesteś debilem i doskonale wiesz, dlaczego!(…) Wyobraź sobie, że Kinga znajduje sobie „przyjaciela”… Przystojnego, miłego faceta... Spędza z nim coraz więcej czasu, zwierza się gościowi, śmieje się z nim... - Nie muszę sobie tego wyobrażać! - Serio?...

Blanka Lipińska
Instagram
Newsy
„Szczęśliwa w miłości Blanka Lipińska to grubsza Blanka Lipińska”! Ile przytyła na kwarantannie z Baronem?
„Szczęśliwa w miłości Blanka Lipińska to grubsza Blanka Lipińska”! Ile przytyła na kwarantannie z Baronem?

Blanka Lipińska ma ostatnio naprawdę dobry okres. Po sukcesach zawodowych - książce „365 dni”, filmie na jej podstawie, czy show „Tylko jeden” na Polsacie - teraz jest również szczęśliwie zakochana. O tym jak spędza narodową kwarantannę z jurorem „Voice of Poland” Aleksandrem Baronem opowiedziała w najnowszym magazynie „Flesz”! Zobacz także:   Małgorzata Rozenek-Majdan na okładce "Flesza"! Trudny koniec ciąży  Blanka Lipińska w wywiadzie dla magazynu "Flesz" Dziennikarce dwutygodnika wyznała m.in. dlaczego początkowo ukrywała swój związek z muzykiem Afromental. – Zrobiliśmy to celowo. Chcieliśmy dać sobie czas, by poznać się lepiej. Przekonać się, czy do siebie pasujemy, bo przecież po tygodniu lub miesiącu mogło się okazać, że nic z tego nie będzie - mówi we „Fleszu”. - Dziś mogę powiedzieć, że jestem zakochana i szczęśliwa, bo znalazłam faceta, z którym się świetnie bawimy, rozumiemy i uzupełniamy – dodaje.    Przytyło Ci się na kwarantannie? Dostępny w Nike kod rabatowy to okazja, aby kupić strój do ćwiczeń i zacząć przygodę ze sportem! W wywiadzie zdradziła też, że na wspólnej kwarantannie… utyła.  „…bo szczęśliwa w miłości Blanka Lipińska to grubsza Blanka Lipińska. Z ulubionej wagi 48 kilogramów dobiłam prawie do 53 i obawiam się, że to nie koniec - mówi. Jak zmienił ją Aleksander? Czym ją oczarował? I jakimi prezentami ją obsypuje? Wszystko to znajdziedzie w najnowszym magazynie „Flesz”. Możecie go kupić w wersji papierowej - w punktach sprzedaży, oraz jako wydanie cyfrowe - TUTAJ ! Blanka mieszka z Barone, który świetnie gotuje! Ale dodatkowych kilogramów w ogóle nie widać!...

Kayah
Magda Wunsche & Samsel/Kayax
Newsy
Kayah - Tylko z facetami gorzej...
Kiedy Kayah spotyka Najsztuba, robi się gorąco. Padają trudne pytania. O miłość, samotność, seks i nowe piosenki. Najsztub atakuje. Kayah odpiera.

– Posłuchałem Pani ostatniej płyty i tak pomyślałem: co jej poszło nie tak? Kayah: Musiało pójść tak, a nie inaczej, miało mnie to czegoś nauczyć. Nie żałuję niczego. – Powtórzę. Co poszło nie tak, że w efekcie jest Pani samotna? Kayah: Większość z nas ma samotność w sobie. – My, ludzie, jesteśmy samotni i będziemy. Ale Pani ma dodatkowo poczucie samotności jako braku mężczyzny. Kayah: To proste. Kiedy nie ma mężczyzny, a chciałoby się, by był, odczuwa się brak. Ale „Skała” wcale nie jest o tym! A piosenka „Nie chcę niczego więcej”?... Jest o szczęściu w miłości. Akurat teraz mam szczególny moment, w którym nie zawsze mi komfortowo. Nie mam z kim dzielić życia od jakiegoś czasu. Nieraz się z tego cieszę, bo ta samotność może być równoznaczna z wolnością, z pilotem, który się dzierży w dłoni i nie trzeba z nikim się kłócić... – Stop. Nie sądzę, żeby pilot odgrywał w Pani życiu jakąś istotną rolę. Kayah: Rzeczywiście nie... Jest też wolność polegająca na wychodzeniu, kiedy się chce, nietłumaczeniu się nikomu z niczego, jest mnóstwo pozytywnych aspektów tego stanu... Ale i mnóstwo negatywnych. Jak żyłam w bardzo szybkim tempie i łapczywie z tym życiem postępowałam, to nie miałam czasu, żeby się nad tym zastanawiać i całkiem nieźle mi było. Teraz napadają mnie chwile, kiedy mam silne poczucie braku, ta energia służyła mi do napisania większości ostatnich piosenek. – Słuchając ich, miałem poczucie, że Pani, nawet jak kochała i była kochana, to czuła się samotną kobietą. Kayah: Taka już jest, niestety, moja skorpiońska natura. Mam talent do widzenia szklanki do połowy pustej, do szukania dziury w całym, wyszukiwania sobie samej problemów. Ale też i takie są moje doświadczenia z...

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner