Katarzyna Zielińska będzie podróżować z synem
ONS

Zielińska wybrała się na pierwszy urlop po porodzie. Miała jednak pewne obawy

Katarzyna Zielińska będzie podróżować z synem
ONS

Katarzyna Zielińska stosunkowo szybko powróciła do pracy, a jej ukochanym synkiem w tym czasie zajmował się mąż. Jednak gwiazda nie mogłaby zdecydować się na dłuższą przerwę od dziecka, dlatego wspólnie wybrali się na pierwsze wakacje. Zielińska nie chciała zdradzić, gdzie spędzają wolny czas, ale zaznaczyła, że jest to Europa. Zobacz: Zielińska na pierwszych wakacjach po porodzie. Jest w doskonałej formie 

Nie da się ukryć, że podróże są wielką pasją Zielińskiej, ponieważ często gdzieś wybywała, aby odpocząć. Teraz miała małe wątpliwości jak to będzie z małym dzieckiem i nie do końca była przekonana do tego pomysłu. Postanowiła jednak zaryzykować i wybrała się na zagraniczne wojaże, a wszystko dzięki radom doświadczonych przyjaciółek. Za ich sprawą aktorka zobaczyła, że wyjazdy z maleństwem nie są tak uciążliwe jak mogłoby się wydawać:

Przyjaciółki Kasi, które są doświadczonymi mamami zapewniały ją, że nie ma się czego bać. Dzięki weekendowi za granicą Kasia przekonała się, że podróżowanie z małym dzieckiem nie jest tak uciążliwe, jak mogłoby się wydawać. Dlatego bez większych obaw będzie chciała latem wyjechać całą trójką w dalszą trasę - zdradził w "Gwiazdach" znajomy aktorki. 

Gdzie odbędą się kolejne podróże?

Zobacz: Katarzyna Zielińska pierwszy raz publicznie po porodzie
 
 

Zielińska miesiąc po porodzie na salonach:

Więcej na temat Katarzyna Zielińska
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00