Katarzyna Figura wspomina Annę Przybylską
ONS

Figura wspomina Przybylską. Pomogła jej na życiowym zakręcie

Katarzyna Figura wspomina Annę Przybylską
ONS

Od śmierci Anny Przybylskiej minęło już pięć tygodni. Jej odejście było dla wielu szokiem, a najbliżsi i wielbiciele talentu aktorki robią wszystko, aby w jak najlepszy sposób uhonorować jej pamięć. A pomysłów nie brakuje. Przypomnijmy: Powstanie film o Przybylskiej. Padły pierwsze nazwiska do głównej roli

Wspomnienia o Przybylskiej pielęgnują też jej przyjaciele z show-biznesu. Wśród nich jest Katarzyna Figura, która przeprowadziła się do Trójmiasta ponad rok temu i Anna była wówczas pierwszą osobą, która do niej zadzwoniła. Figura wspomina, że koleżanka zaprosiła ją do domu i długo rozmawiały, a Przybylska emanowała optymizmem i pozytywną energią. Zdradziła jej jednak, że ciężko choruje, snując jednocześnie nowe plany i ciesząc się latem.


Ania zaprosiła mnie do domu. Mówiła, że od dziecka marzyła, żeby mieć dom z widokiem na morze. Było w niej tyle radości życia, szczęścia. Jednocześnie wyjawiła mi, że jest chora. Można było z nią konie kraść i nie potrzeba było słów. Zachwycała się, że jeszcze jest lato i wspaniała pogoda, że można wybrać się jeszcze na rower czy na spacer nad morze - wyznaje w "Rewii" aktorka.


Wiedzieliście, że się przyjaźniły?

Zobacz: Figura ma nowe auto. Kosztowało blisko 40 tysięcy złotych

Katarzyna Figura w Trójmieście:

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53