Party Stories
ONS
Newsy

Cichopek pozazdrościła Herbuś. "Marzy o przełomowej roli"

Chce zmienić wizerunek?

Katarzyna Cichopek od dawna zbiera doświadczenie aktorskie, zarówno w serialu, jak i na deskach teatru. Jednak to nie zaspokaja jej ambicji. Marzy o czymś więcej. Teraz inspiracją dla niej jest koleżanka po fachu - Edyta Herbuś, która ma za sobą udany debiut teatralny, który ma być jej trampoliną do kariery w teatrze. Edyta nie tylko zadbała o doskonałe przygotowanie do roli, ale także o doskonałą promocję. O swoim debiucie chętnie i często odpowiadała w mediach, dzięki czemu zyskała rozgłos, który być może zapracuje na zmianę postrzegania jej osoby. Chce by patrzeć na nią nie tylko jako na utalentowaną tancerkę, lecz teraz także jako na aktorkę. Zobacz też: Korwin Piotrowska zachwycona Herbuś: Szok i niedowierzanie

I choć Cichopek ciągle dostaje mnóstwo propozycji zawodowych, celebrytka wciąż poszukuje czegoś więcej:

Kasia nie narzeka na brak zajęć, po sezonie wakacyjnym wraca na plan serialu i do teatru. Szykuje się też nowa reklama zabawki. Program Twój Puls też cieszył się dużą oglądalnością, czekamy na decyzję w sprawie kolejnego sezonu - powiedziała menedżerka aktorki, Aldona Wleklak, w rozmowie z "Faktem"

Jednak Cichopek chce czegoś więcej! Marzy o przełomie, jakie dokonała Edyta:

Edyta skupiła się ostatnio na teatrze i wyszła na tym doskonale. Ludzie zaczynają ją coraz poważniej traktować jako aktorkę. Kasia widzi w tym szansę dla siebie i ma nadzieję, że jej wysiłek włożony w pracę w teatrze przyniesie podobne skutki. Marzy o przełomowej roli, która wyjmie ją z szufladki i pozwolić tak jak Herbuś, zerwać z dotychczasowym wizerunkiem - zdradziła w tabloidzie osoba z otoczenia gwiazdy.


Myślicie, że jej się to uda?

Zobacz na Polki.pl: Kasia Cichopek to kolejna serialowa gwiazda, która dostała własny program

 


 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Tomasz Barański
ONS
Newsy
Tomasz Barański sam na premierze "Salome" z Edytą Herbuś. Klaudia Halejcio wolała zostać w domu?

Tomasz Barański pojawił się na premierze sztuki "Salome" w Teatrze Wielkim. Tancerz przybył do teatru sam, bez swojej ukochanej Klaudii Halejcio. Czyżby aktorkę zatrzymały jakieś zobowiązania zawodowe? A może po prostu nie miała ochoty na wieczornej wyjście? Nie sposób nie wspomnieć o tym, że T omasz Barański i Edyta Herbuś, która gra w "Salome", byli kiedyś bliskimi przyjaciółmi. Tomasz Barański i Klaudia Halejcio wezmą ślub? Tomasz Barański i Klaudia Halejcio od dawna nie kryją  się ze swoim uczuciem. Ostatnio pojawiły się nawet doniesienia o tym, że tancerz planuje oświadczyć się swojej wybrance. Co więcej, ten ważny moment ma nastąpić już... w Wielkanoc! Czy tak się faktycznie stanie, czas pokaże. Jedno jest pewne - zakochani z pewnością myślą o sobie poważnie. Tomasz nie ukrywa, że chciałby stworzyć z Klaudią rodzinę, w której znajdzie się również miejsce na dzieci. Trzymamy kciuki za tę parę!   Zobacz też: Tomasz Barański chce mieć dzieci z Klaudią Halejcio! "Oszaleję na punkcie córeczki".   Tomasz Barański pojawił się sam w Teatrze Wielkim. Tancerz przyszedł na premierę sztuki "Salome", w której gra Edyta Herbuś.

Edyta Herbuś dostała rolę w serialu
ONS
Newsy
Edyta Herbuś dostała rolę w dużym serialu
Aktorska kariera Edyty kwitnie

Edyta Herbuś swoją karierę w show-biznesie zaczynała od "Tańca z Gwiazdami" jako utalentowana tancerka. Z tańca nie zrezygnowała, ale ma również ambicje aktorskie i widujemy ją nie tylko w telewizji, ale i podczas filmowych festiwali. Przypomnijmy: Tak słodka Edyta Herbuś relaksuje się w letni dzień Herbuś jako aktorka realizowała się dotychczas na deskach Teatru Capitol w spektaklu "Saligia", a także w serialu "Klan". To jednak nie koniec - już jesienią zobaczymy śliczną celebrytkę w kolejnym dużym serialu. Wygląda więc na to, że swoją karierę aktorską Edyta traktuje niezwykle poważnie. Ostatnio nawet dostała nominację do nagrody dla najlepszej aktorki niezawodowej, o którą walczy z Kasią Cichopek .   We wrześniu Edyta weźmie udział w zdjęciach do nowego dużego serialu . Szczegóły wkrótce! - zdradza w rozmowie z "Vivą!" menadżerka Edyty, Małgorzata Herde . Edyta sprawdza się waszym zdaniem jako aktorka? Będzie oglądać ją w telewizji? Zobacz: Herbuś o salonach: To są głupoty, nie powinny zaprzątać głowy Słodka Herbuś odpoczywa we Wrocławiu:

Edyta Herbuś w nowej fryzurze!
Newsy
Edyta Herbuś w czarnych krótkich włosach! Jest nie do poznania w grzywce! ZDJĘCIA

Edyta Herbuś w nowej fryzurze!? Jak gwiazda prezentuje się w czarnych, krótkich włosach? Mamy dla Was zdjęcia aktorki z opery "Salome" w reżyserii Mariusza Trelińskiego, w której gra jedną z głównych ról. Od razu wszystkich uspokajamy - jest to oczywiście peruka! O sukcesie Edyty Herbuś pisaliśmy jako pierwsi już w sierpniu 2014 roku. Gwiazda wystąpiła wówczas na deskach Teatru Narodowego w Pradze w operze "Salome" . Teraz zagra w Teatrze Narodowym w Warszawie. Jak wypadła aktorka podczas prób? Zobaczcie zdjęcia Edyty Herbuś w czarnych krótkich włosach. Czy Wam też przypomina filmową Amelię?   Zobacz także:  Edyta Herbuś i Mariusz Treliński razem w teatrze. Co się stało aktorce?   Edyta Herbuś w czarnych włosach.   Na szczęście to tylko peruka.   Edyta Herbuś na co dzień.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner