Waldemar już w programie "Rolnik szuka żony" wspominał o tym, że rola ojca jest dla niego bardzo ważna i mocno angażuje się w wychowanie syna. Rolnik dodał też, że marzy o dzieciach i nawet pytał o to swoje kandydatki, czy też chciałyby mieć jeszcze dzieci. Teraz uczestnik 10. edycji "Rolnik szuka żony" zaskoczył wyznaniem na temat córeczki i nie ukrywa, że bardzo chce zostać ponownie ojcem.

Reklama

Waldemar z "Rolnik szuka żony" będzie miał drugie dziecko?!

Waldemar zdecydował się odpowiedzieć na pytania od internautów i po raz kolejny zorganizował Q&A na Instagramie. Fani programu "Rolnik szuka żony" dosłownie zasypali pytaniami rolnika, a on sam na większość z nich odpowiada i przy okazji zdradza nowe szczegóły jego związku z Dorotą. Waldemar z "Rolnika" odpowiedział nawet na bardzo osobiste pytanie dotyczące dzieci i pisze wprost, że chciałby jeszcze zostać ojcem, bo doskonale czuje się w tej roli. Już wcześniej uczestnik randkowego hitu TVP informował, że utrzymuje dobre kontakty z mamą swojego syna i mocno angażuje się w wychowanie 8-letniego Darka. Teraz Waldemar z "Rolnik szuka żony" zdradził, że marzy jeszcze o córce:

Bardzo chce być jeszcze ojcem. Marzę o córeczce, ale czy to chłopczyk czy dziewczynka, to najważniejsze by było zdrowe.
napisał Waldemar w Q&A
Waldemar z Rolnik szuka żony marzy o córce
Instagram @c5waldi_passion_farmer

Zobacz także: Sara z "Rolnik szuka żony" podzieliła się swoim szczęściem. Można gratulować

Okazuje się, że Waldemar i Dorota już podjęli kolejną ważną decyzję i zamierzają razem zamieszkać jeszcze przed wakacjami. Para zdecydowała, że przełomowym momentem będzie koniec roku szkolnego i zaplanowali przeprowadzkę Doroty na czerwiec.

Planujemy razem zamieszkać w czerwcu po zakończeniu roku szkolnego
napisała Waldemar z 'Rolnika'
Waldemar o przeprowadzce Doroty
Instagram @c5waldi_passion_farmer
Reklama

Sądzicie, że niebawem Dorota i Waldemar zaręczą się? Ostatnio rolnik wyznał, że są parą już prawie pół roku i przed nimi prawdziwa próba, jaką będzie życie w gospodarstwie Waldemara.

Zobacz także
Dorota i Waldemar z Rolnik szuka żony
Dorota i Waldemar z "Rolnik szuka żony" fot. Party.pl
Fani Rolnik szuka żony nie wierzą w szczerość uczuć Waldemara do Doroty
screen Rolnik szuka żony
Dorota i Waldemar w Rolnik szuka żony
Dorota i Waldemar w Rolnik szuka żony Facebook Rolnik szuka żony
Reklama
Reklama
Reklama