Katarzyna Bujakiewicz w czerwonej sukience do ziemi
ons.pl

Katarzyna Bujakiewicz zaręczyła się! "Było jak w Listach do M." Zobacz, jak wygląda jej narzeczony!

Katarzyna Bujakiewicz w czerwonej sukience do ziemi
ons.pl

Katarzyna Bujakiewicz zaręczyła się ze swoim partnerem Piotrem Maruszewskim! Piękna aktorka oraz jurorka programu "Mali Giganci" już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Jak wyglądał ten wyjątkowy moment w życiu pary? Okazuje się, że historia zaręczyn Kasi ma wiele wspólnego z kinowym hitem "Listy do M.":

Zaręczyłam się. Oświadczył się w górach w Wigilię, jak w "Listach do M." Naprawdę. Powiedział: „Miejmy to już za sobą”, bo miał taki atak społeczeństwa. To dzięki wam. Jestem wdzięczna - powiedziała aktorka w wywiadzie dla "Dzień dobry TVN".

Jak na prawdziwe zaręczyny przystało, nie mogło obyć się bez pierścionka! Ukochany aktorki zdobył się na wyjątkowy i bardzo romantyczny gest. Podarował Kasi pierścionek, który niegdyś należał do jego mamy. Czy Kasi spodobał się ten pomysł? Bardzo! Jednak pojawiła się mała przeszkoda:

Pierścionek dostałam po mamie, ale mam trochę za grube paluszki. Powiększę. Tamten śliczny, bardzo ładny. Nie pytam, czy jest w nim diament. Liczy się gest. Jest przepiękny, ale jak on to mówi – jakby kupił mi za drogi pierścionek to byłaby afera w domu, bo mamy wspólny budżet. Ja muszę mieć na wakacje, a nie na pierścionek - zdradziła Kasia Bujakiewicz.

Kiedy odbędzie się ślub tej pary? Na razie nie wiadomo. Jedno jest pewne, aktorka z pewnością będzie przepiękną panną młodą! Serdecznie gratulujemy i życzymy szczęścia!

 

Zobacz też: Bujakiewicz o problemach z macierzyństwem: Byłam suką amstaffem.

 

Katarzyna Bujakiewicz zaręczyła się w wigilię Bożego Narodzenia.

Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Maruszewski
ONS

Aktorka już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu.

Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Maruszewski
ONS

 

Więcej na temat Katarzyna Bujakiewicz
Przeładuj

Diety gwiazd. Kto w ostatnich dniach przeszedł największą metamorfozę?

zobacz 02:10