Katarzyna Bujakiewicz u Jakóbiaka
youtube


Katarzyna Bujakiewicz zaliczana jest do grona najbardziej lubianych polskich aktorek. Widzowie pokochali ją za rolę pielęgniarki w serialu "Na dobre i na złe". Gwiazda odwiedziła kawalerkę Łukasza Jakóbiaka, któremu udzieliła ciekawego wywiadu na temat życia prywatnego. Padł też temat głośnej okładki i... "Tańca z gwiazdami".

Zobacz: Bujakiewicz tłumaczy się z okładki "Twojego Stylu"

Jednym z wątków poruszonych w rozmowie była okładka "Twojego Stylu" na której aktorka wygląda jak Anna Guzik. Po raz kolejny wytłumaczyła się i odparła zarzuty, że zdjęcie zostało poddane obróbce:

- Nie jestem odchudzona. Naprawdę noszę rozmiar 36. Tam nikt mnie nie wychudził. To kwestia światła i ubrania.
- Na twarzy jesteś lekko zretuszowana... 
- Mam ci pokazać kilka min? Jest parę min które robię w standardzie. To mi sprzedała Ania Przybylska, że się robię ostre rysy odpowiedziała wyraźnie oburzona Bujakiewicz


Gwiazda "Lekarzy" wyznała również, że nigdy nie zgodziła i nie zgodzi się na tzw. ustawkę z fotografami. Niejednokrotnie otrzymywała takie propozycje jednak za każdym razem odpowiedź była ta sama.

Nie zrobiłabym ustawki tak jak mi proponowali po urodzeniu Oli żeby się ładnie ubrać i pójść do parku i zrobić sobie zdjęcia, wtedy na rok będę miała z głowy paparazzi. Nie chcę oszukiwać ludzi. Jeśli ktoś chce mi zrobić sesję paparazzi to niech to będzie paparazzi. - wytłumaczyła swoją decyzję


Rozmowa była nagrywana jeszcze przed oficjalną listą uczestników "Tańca z gwiazdami". Bujakiewicz przyznała, że wzięłaby udział w programie tylko gdyby miała niespłacone kredyty albo komornika. Taka decyzja nie wynika z braku sympatii do programu. Aktorka wprost przyznała, że nie lubi tańczyć.

Zobacz: Ania Mucha jako wodzianka u Wojewódzkiego

Na koniec dodała, że jeśli ktoś chce się czegoś o niej dowiedzieć to musi zadać pytanie a ona chętnie na nie odpowie. Odniosła się do wizyty u Kuby Wojewódzkiego, gdzie miała okazję wystąpić w charakterze gościa i przyznała, że u Kuby chodzi tylko o robienie show, o nic więcej.

Jesteście fanami Kasi?

Gwiazdy na konferencji serialu "Lekarze":