Katarzyna Dowbor to lubiana przez widzów dziennikarka. Fani pokochali ją gdy była prowadzącą programu "Nasz nowy dom", który obecnie prowadzi Ela Romanowska. Przed Katarzyną Dowbor życie postawiło nowe wyzwanie i w poprzedni weekend dziennikarka prowadziła wydanie "Pytania na śniadanie". Jak widzowie oceniają powrót Dowbor do TVP?

Reklama

Katarzyna Dowbor w ogniu krytyki

Katarzyna Dowbor prężenie rozwija się w mediach społecznościowych, gdzie i tym razem postanowiła pochwalić się nowym wyzwaniem, jakim jest "Pytanie na śniadanie". Dziennikarka wstawiła zdjęcie ze studia "PNŚ" gdzie zapraszała telewidzów przed ekrany, aby mogli ocenić jej poczynania. Tak też się stało! Komentarze widzów są podzielone. Jedni, nie kryli zachwytów nad warsztatem dziennikarskim Dowbor, inni z kolei publikowali gorzkie komentarze.

Mało Pani pieniędzy? Kończy Pani w tym roku 65 lat... czas odejść i zrobić miejsce młodym
Osoby w wieku emerytalnym powinny siedzieć na tej emeryturze i odpoczywać
- komentują internauci.

Katarzyna Dowbor ponownie dodała zdjęcie ze studia "Pytania na śniadanie" i kolejny raz internauci nie oszczędzili jej niepochlebnych komentarzy.

Czy Ty z tym dobrze się czujesz ? Zajmujesz miejsce młodych ludzi profesjonalistów wyrzuconych za poglądy polityczne i wyznanie wiary

Oczywiście nie zabrakło także miłych komentarzy pod postem Katarzyny Dowbor. Fani nie kryją, że na taką zmianę czekali i teraz na pewno częściej będą oglądać poranne show.

Zobacz także
Jest pani wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju! Bardzo miło się panią ogląda! Tworzy pani wyjątkowa atmosferę! Pozdrawiam serdecznie
Pani Kasiu! ta zmiana wyszła na dobre, z Pani udziałem PNŚ jest fajniejsze i kawa smakuje lepiej

Oglądaliście debiut Katarzyny Dowbor? Co myślicie o jej powrocie do TVP?

Reklama

Zobacz także: "Czas na emeryturę, nie da się oglądać". Debiut Katarzyny Dowbor w "PnŚ" podzielił widzów

Katarzyna Dowbor nową prowadzącą Pytanie na śniadanie
Fot. Pawel Wodzynski/East News
Dowbor Pytanie na śniadanie
Instagram @katarzyna_dowbor_official
Reklama
Reklama
Reklama