Karolina Szostak Karolina Szostak Karolina Szostak Karolina Szostak na pokazie Doroty Goldpoint Nowa fryzura Karoliny Szostak
Karolina Szostak
ONS
1/9
Karolina Szostak
ONS

Karolina Szostak odpowiedziała na pytanie fanki o swoją poprzednią figurę. Prezenterka Polsatu przeszła radykalną metamorfozę. Schudła ponad 20 kilogramów i stała się inspiracją dla wielu kobiet. Wielbicielki nie przestają dopytywać swojej idolki, jak jej się to udało. Jedna z nich zapytała Karolinę Szostak na Instagramie o to, jak się czuła w swoim poprzednim ciele.

 

Zobacz też: Karolina Szostak schudła 20 kilogramów i zaczęły się absurdalne komentarze! "Życzyli mi..."

A ja się właśnie zapytam, jak odnosi się Pani do swojej wcześniejszej figury. Przed spadkiem kilogramów. Bardzo Pani nadwaga w życiu przeszkadzała? Co było Pani główną motywacją do zrzucenia zbędnych kilogramów?

Karolina Szostak odpowiedziała natychmiast. Co napisała? Odpowiedź w fotogalerii. Będziecie zaskoczeni!

 

Polecamy: Czy po spektakularnej metamorfozie chce się zakochać?Tylko u nas fragmenty książki Karoliny Szostak

2/9
Karolina Szostak
Instagram/Karolina Szostak

Karolina Szostak przeszła jedną z najbardziej spektakularnych przemian w polskim show-biznesie. A obecnie, może pochwalić się jedną z najlepszych figur. Szczupła, a jednocześnie bardzo kobieca wzbudza ogromne zainteresowanie kobiet, które marzą, by schudnąć jak ich idolka. A jak sama zainteresowana odnosi się do swojej poprzedniej sylwetki?

3/9
Karolina Szostak
ONS

Przed chwilą rozmawiałam o tym z koleżankami. Padło to samo pytanie :). W tamtym ciele też się lubiłam, patrzymy na siebie zupełnie inaczej - zdradziła Karolina Szostak na Instagramie.

Zaskoczeni?

Karolina Szostak
Instagram/Karolina Szostak

4/9
Karolina Szostak na pokazie Doroty Goldpoint

Obecnie Karolina Szostak jest fit! Lecz nie zawsze tak było. Na następnych stronach fotogalerii zobaczysz zdjęcia sprzed metamorfozy!

5/9
Nowa fryzura Karoliny Szostak
6/9
Karolina Szostak na pokazie Kossmann 2015
7/9
Karolina Szostak na gali Viva! Najpiękniejsi 2012
8/9
Karolina Szostak na pokazie najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego
9/9
Karolina Szostak na wernisażu Tomasza Sętowskiego w Galerii Sarapata