Korwin-Piotrowska krytykuje Wojewódzkiego
AKPA

Korwin o Wojewódzkim: Nie ma poczucia humoru. Postąpił histerycznie

Korwin-Piotrowska krytykuje Wojewódzkiego
AKPA

Kuba Wojewódzki lubi krytykować i szydzić z innych. Jednak, gdy ktoś powie lub napisze o nim coś złego lub z niego zażartuje, ten od razu się odgryza i nie pozostawia na osobie, która go zaatakowała suchej nitki. Ostatnio dziennikarz ostro zaatakował Tomasza Lisa. Redaktor naczelny "Newsweeka" opublikował bowiem sondaż, z którego wynikało, że Polacy nie chcą widzieć showmana w roli polityka.

- To tak jakbym zrobił sondę, czy żona Lisa nadawałaby się do bycia modelką na jachcie w Cannes.Albo czy jego dzieci są ładne czy brzydkie i czy bardziej podobne do Kingi czy może mniej - napisał na Facebooku wściekła gwiazda TVN''u.


Magazyn "Party" postanowił poprosić o komentarz w tej sprawie Karolinę Korwin-Piotrowską, która bacznie śledzi show-biznes:

- Kuba po raz kolejny udowodnił, że na swój własny temat nie ma poczucia humoru. Postąpił histerycznie, zapominając, że kiedyś otwarcie popierał PO, więc od polityki jednak nie ucieka. Jak Kuba ludziom, tak ludzie Kubie!


Podobnego zdania co dziennikarka jest również medioznawca Wiesław Godzic, który ostatnio w swojej najnowszej książce zanalizował przypadek Wojewódzkiego w mediach.

- To nie są najlepsze porównania, te z dziećmi i żoną Lisa. Miał już w swoim repertuarze lepsze. Takie bardziej złośliwe, ale mniej dotkliwe. Nie rozumiem dlaczego sugestie o przejściu do polityki miałyby uwłaczać godności showmana.


O tym że Kuba nie lubi, gdy inni wypowiadają się na jego temat wiadomo od dawna. Czasami jednak dziennikarz w swoich odezwach przekracza mocno granice dobrego smaku. Myślicie, że Wojewódzki powinien założyć partię polityczną?

Zobacz: Farna pokazała prezent dla Wojewódzkiego

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43