Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Kamil M jak miłość
Instagram
Newsy

Kamil w "M jak miłość" przyczynił się do śmierci przyjaciela. Dlaczego powie o tym Olkowi?

Kamil zdecyduje się na osobiste wyznanie i powie Olkowi, że zabił przyjaciela. Co zrobi Chodakowski z tą informacją?

Kamil w „M jak miłość” robi wszystko, aby poznać prawdę na temat zaginięcia Artura. W tym celu podstępem zdobył informację od Magdy, a teraz chce zbliżyć się do Olka.

Gryc sądzi, że Chodakowscy mają coś wspólnego z zabójstwem Skalskiego i na prośbę ciotki psychopaty chce poznać prawdę. Gryc podczas wizyty u Olka wyzna mu mroczny sekret i przyzna, że przyczynił się do śmierci przyjaciela. Jak zareaguje lekarz?

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

W "M jak miłość" Kamil Gryc wyjawi swój sekret Olkowi!

W 1493. odcinku, który zobaczymy 11 lutego, Olek dowie się kilku rzeczy, które na zawsze zmienią jego życie i całkowicie zniszczą spokój, który odzyskał w ostatnich tygodniach dzięki Anecie. W końcu zostanie odnalezione ciało Artura, a dodatkowo lekarza w jego gabinecie odwiedzi Kamil Gryc!

Prawnik uda, że chce skorzystać z porady odnośnie bolącego barku. Podczas rozmowy wyzna Chodakowskiemu, że brał udział w wypadku, w którym zginął jego przyjaciel. Jednak Olek nie potraktuje słów prawnika poważnie, bo jego największym zmartwieniem będzie odnalezione ciało Artura. Będzie przerażony, kiedy otrzyma wezwanie na policję!

Czy to już koniec tajemnicy Olka? Poniesie konsekwencje za zabójstwo Artura?

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" przyznała się do ciężkiej choroby. Niewiele osób decyduje się o niej mówić!

Olek nie zdaje sobie sprawy, że Kamil podstępem zdobywa od niego informacje na temat Artura!

Olek M jak miłość

Gryc do swoich celów wykorzystuje też przyjaźń z Magdą

M jak miłość - Marcin Bosak w Tańcu z Gwiazdami

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
M jak miłość, Artur w lesie
Mat. prasowe
Seriale
Zaskakujące wyniki sekcji zwłok Artura w "M jak miłość"! Czyje ciało naprawdę odnaleziono?
Zaskakujące wyniki sekcji zwłok Artura w "M jak miłość"! Czyje ciało naprawdę odnaleziono?

Historia Artura Skalskiego w „ M jak miłość ” jest coraz bardziej zaskakująca. Olek Chodakowski jest już na granicy wytrzymałości, bo zdaje sobie sprawę, z tego, że prawda o zabójstwie negatywnego bohatera serialu wkrótce wyjdzie na jaw i trafi za kratki. Będzie w szoku kiedy dowie się, że pojawił się nowy problem. Zwłoki, które odnalazła policja nie należą do Artura!

Joasia z M jak miłość
MTL Maxfilm
Seriale
Joasia otrzyma szokującą wiadomość, a Basia... pobije Anię! Wielkie emocje w "M jak miłość"
Już dziś wieczorem, 3 lutego, na antenie Telewizyjnej Dwójki zoabczymy kolejną odsłonę "M jak miłość".

Już dziś wieczorem, 3 lutego, na antenie Telewizyjnej Dwójki zobaczymy kolejną odsłonę "M jak miłość". W uwielbianym przez widzów serialu znów nie zabraknie wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji. W 1490. odcinku "M jak miłość" sporo wydarzy się w wątku Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) i Basi (Gabriela Raczyńska) oraz Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Czy Joasia znów będzie cierpiała przez milionera Leszka (Sławek Uniatowski)?  Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"! Mamy opis i zdjęcia nowego odcinka serialu!  Zobacz także:    W "M jak miłość" ten tydzień przyniósł sporo emocji! Rozwiąż trudny quiz i sprawdź, czy niczego nie przeoczyłeś!

Tomasz Ciachorowski i Marcin Bosak na planie M jak miłość
Instagram
Newsy
Ciało Artura w "M jak miłość" zostanie znalezione! Wyjdzie na jaw, kto zabił Skalskiego?
Ciało Artura w "M jak miłość" zostanie znalezione! Wyjdzie na jaw, kto zabił Skalskiego?

Jedna z tajemnic w „ M jak miłość ” zostanie rozwiązana! W 1493. odcinku, który obejrzymy 11 lutego, ciało Artura po kilku miesiącach poszukiwań w końcu zostanie odnalezione. Co zaskakujące, to Kamil Gryc odkryje prawdę na temat tajemniczego zaginięcia Skalskiego. Mężczyzna zaangażował się w poszukiwania psychopaty na prośbę swojej ciotki. Z wdzięczności dla rodziny Kamil postanowił za wszelką cenę odkryć prawdę i w końcu mu się to uda. Przy okazji pogrąży całą rodzinę Chodakowskich ? W jaki sposób Kamil odnajdzie ciało Artura? Kamil już wielokrotnie pokazał, że potrafi być bardzo zdeterminowany w drodze do celu. Teraz pokaże na co, tak naprawdę go stać! Aby odkryć prawdę o Arturze zacznie manipulować i zbliży się do osób, które wiedzą o sprawie najwięcej. Uda, że chce zacząć przygodę z boksem i o pomoc poprosi oczywiście Marcina Chodakowskiego. To od niego będzie chciał uzyskać szczegóły feralnej nocy, kiedy zaginął Skalski. Jednak ku zaskoczeniu jego samego najwięcej o tej sprawie zdradzi mu nieświadoma niczego Magda. To ona opowie, co stało się w domku nad jeziorem i zdradzi, kto był w to wszystko zamieszany. Gryc domyśli się, że Olek zabił Artura? Gryc poskłada w całość wszystkie informacje i skieruje swoje podejrzenia na Olka. Po rozmowie z młodym lekarzem nie będzie miał już wątpliwości, że to właściwy trop. We wszystkim pomaga mu ciotka, która z Izą dzieli się swoimi rozterkami. To ona powiedziała Lewińskiej, że zdaniem jej wróżki Artur został zamordowany . Kto odkopie zwłoki psychopaty? Co zaskakujące ciało Skalskiego odkopie Olewicz, który zobaczy, że jego znajomy odkrył w tym miejscu coś podejrzanego. Z wdzięczności za uratowanie żony będzie chciał pomóc Olkowi i zdecyduje się przenieść ciało, tyle że nie powie o tym nikomu! Czy ostatecznie...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner