Tomasz Ciachorowski i Marcin Bosak na planie M jak miłość
Instagram
Newsy

Ciało Artura w "M jak miłość" zostanie znalezione! Wyjdzie na jaw, kto zabił Skalskiego?

Ciało Artura w "M jak miłość" zostanie znalezione! Wyjdzie na jaw, kto zabił Skalskiego?

Jedna z tajemnic w „M jak miłość” zostanie rozwiązana! W 1493. odcinku, który obejrzymy 11 lutego, ciało Artura po kilku miesiącach poszukiwań w końcu zostanie odnalezione. Co zaskakujące, to Kamil Gryc odkryje prawdę na temat tajemniczego zaginięcia Skalskiego. Mężczyzna zaangażował się w poszukiwania psychopaty na prośbę swojej ciotki. Z wdzięczności dla rodziny Kamil postanowił za wszelką cenę odkryć prawdę i w końcu mu się to uda. Przy okazji pogrąży całą rodzinę Chodakowskich?

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

W jaki sposób Kamil odnajdzie ciało Artura?

Kamil już wielokrotnie pokazał, że potrafi być bardzo zdeterminowany w drodze do celu. Teraz pokaże na co, tak naprawdę go stać! Aby odkryć prawdę o Arturze zacznie manipulować i zbliży się do osób, które wiedzą o sprawie najwięcej. Uda, że chce zacząć przygodę z boksem i o pomoc poprosi oczywiście Marcina Chodakowskiego. To od niego będzie chciał uzyskać szczegóły feralnej nocy, kiedy zaginął Skalski.

Jednak ku zaskoczeniu jego samego najwięcej o tej sprawie zdradzi mu nieświadoma niczego Magda. To ona opowie, co stało się w domku nad jeziorem i zdradzi, kto był w to wszystko zamieszany.

Gryc domyśli się, że Olek zabił Artura?

Gryc poskłada w całość wszystkie informacje i skieruje swoje podejrzenia na Olka. Po rozmowie z młodym lekarzem nie będzie miał już wątpliwości, że to właściwy trop. We wszystkim pomaga mu ciotka, która z Izą dzieli się swoimi rozterkami. To ona powiedziała Lewińskiej, że zdaniem jej wróżki Artur został zamordowany.

Kto odkopie zwłoki psychopaty?

Co zaskakujące ciało Skalskiego odkopie Olewicz, który zobaczy, że jego znajomy odkrył w tym miejscu coś podejrzanego. Z wdzięczności za uratowanie żony będzie chciał pomóc Olkowi i zdecyduje się przenieść ciało, tyle że nie powie o tym nikomu! Czy ostatecznie to Olewicz zostanie posądzony o zabicie Artura? A może Kamil pogrąży Olka i wsadzi go za kratki?

 

Olek wpadnie teraz w prawdziwe tarapaty!

Olek M jak miłość

To Kamil pozna prawdę w sprawie zabójstwa Artura? 

Kamil M jak miłość
Instagram

Odnalezienie ciała Artura ostatecznie zakończy jego wątek?

Artur ostatnie chwile
MTL Maxfilm

 

 

Kamil M jak miłość
Instagram
Newsy
Kamil w "M jak miłość" przyczynił się do śmierci przyjaciela. Dlaczego powie o tym Olkowi?
Kamil zdecyduje się na osobiste wyznanie i powie Olkowi, że zabił przyjaciela. Co zrobi Chodakowski z tą informacją?

Kamil w „ M jak miłość ” robi wszystko, aby poznać prawdę na temat zaginięcia Artura. W tym celu podstępem zdobył informację od Magdy , a teraz chce zbliżyć się do Olka. Gryc sądzi, że Chodakowscy mają coś wspólnego z zabójstwem Skalskiego i na prośbę ciotki psychopaty chce poznać prawdę. Gryc podczas wizyty u Olka wyzna mu mroczny sekret i przyzna, że przyczynił się do śmierci przyjaciela. Jak zareaguje lekarz? W "M jak miłość" Kamil Gryc wyjawi swój sekret Olkowi! W 1493. odcinku, który zobaczymy 11 lutego, Olek dowie się kilku rzeczy, które na zawsze zmienią jego życie i całkowicie zniszczą spokój, który odzyskał w ostatnich tygodniach dzięki Anecie. W końcu zostanie odnalezione ciało Artura, a dodatkowo lekarza w jego gabinecie odwiedzi Kamil Gryc! Prawnik uda, że chce skorzystać z porady odnośnie bolącego barku. Podczas rozmowy wyzna Chodakowskiemu, że brał udział w wypadku, w którym zginął jego przyjaciel. Jednak Olek nie potraktuje słów prawnika poważnie, bo jego największym zmartwieniem będzie odnalezione ciało Artura. Będzie przerażony, kiedy otrzyma wezwanie na policję! Czy to już koniec tajemnicy Olka? Poniesie konsekwencje za zabójstwo Artura? Zobacz także:  Gwiazda "M jak miłość" przyznała się do ciężkiej choroby. Niewiele osób decyduje się o niej mówić! Olek nie zdaje sobie sprawy, że Kamil podstępem zdobywa od niego informacje na temat Artura! Gryc do swoich celów wykorzystuje też przyjaźń z Magdą  

M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
"M jak miłość": Olewicz to groźny przestępca! Wyzna prawdę Olkowi i uratuje go przed więzieniem?
"M jak miłość": Olewicz to groźny przestępca! Wyzna prawdę Olkowi i uratuje go przed więzieniem?

Wielkie emocje i zaskakujący zwrot akcji w "M jak miłość"! Okazuje się, że Olewicz (Tomasz Dedek) skrywa mroczną tajemnicę, która wkrótce wyjdzie na jaw! Szantażysta Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel) opowie młodemu lekarzowi o swojej przeszłości i... uratuje go przed więzieniem? W najnowszych odcinkach serialu TVP Olewicz nie będzie ukrywał wdzięczności za uratowanie żony, dlatego kiedy zrozumie, że Olek może mieć poważne problemy za zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski) zrobi wszystko, żeby mu pomóc! Co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"? Olewicz wyzna prawdę Chodakowskiemu Według doniesień portalu superseriale.se.pl w 1489 odcinku "M jak miłość" dojdzie do poważnej rozmowy Olka z Olewiczem. Sznatażysta po raz kolejny będzie chciał podziekować młodemu lekarzowi za uratowanie zdrowia jego ukochanej żony. Kiedy Olewicz zobaczy, jak kobieta porusza się dzięki operacji przeprowadzonej przez Chodakowskiego zdecyduje się na szczere wyznanie.  - Mam sporo na sumieniu. Robiłem różne lewe interesy- powie skruszony Olewicz. Kiedyś nawet inaczej się nazywałem! Kiedy wyszedłem z więzienia, wszyscy się ode mnie odwrócili!- doda szantażysta Olka.  Olewicz przyzna, że w trudnych chwilach mógł liczyć tylko na swoją żonę, która dziś jest dla niego najważniejszą osobą na świecie. Teraz kiedy kobieta wróciła do zdrowia dzięki Chodakowskiemy Olewicz postanowi mu pomóc i zapewni, że się mu odwdzięczy.  - Mnie niczego nie potrzeba. Może poza świętym spokojem. Ale tego pan nie jest w stanie mi zagwarantować - odpowie mu zaskoczony lekarz.  - I tu się pan myli, panie doktorze, i tu się pan myli- powie Olewicz kiedy lekarz od niego odejdzie.  W 1489 odcinku Olewicz spełni swoją obietnicę! W nocy Olewicz wybierze się do lasu...

Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
M jak miłość: Olek uniknie więzienia dzięki ciotce Artura? Zaskakujący zwrot akcji w serialu! 
M jak miłość: Olek uniknie więzienia dzięki ciotce Artura? Zaskakujący zwrot akcji w serialu! 

Olek (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" zostanie skazany za zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski) i trafi do więzienia? Brat Marcina (Mikołaj Roznerski) już od kilku miesięcy przeżywa prawdziwy dramat. Po tym, jak doprowadził do śmierci Skalskiego- broniąc Izę przed psychopatą- młody lekarz wpadł w depresję i do tej pory nie może poradzić sobie z wydarzeniami z przeszłości. Kilka tygodni temu policja aresztowała Olka i teraz wszyscy fani "M jak miłość" zadają sobie pytanie, czy wkrótce usłyszy wyrok czy może jednak uniknie więzienia. Teraz okazuje się, że Chodakowskiemu może pomóc... ciotka Artura! Olek nie trafi do więzienia? Według doniesień portalu superseriale.se.pl w 1520 odcinku "M jak miłość" dowiemy się, że ciotka Artura może pomóc Olkowi przed sądem! Jak to możliwe? Ciotka Skalskiego do tej pory robiła wszystko, żeby dowiedzieć się, co tak naprawdę wydarzyło się z Arturem. Kobieta od samego początku czuła, że Artur nie żyje dlatego poprosiła Kamila (Marcin Bosak) o to, żeby dowiedział się, co stało się z jego kuzynem. Kamil wpadł w obsesję i robił wszystko, żeby poznać prawdę. Kiedy przez przypadek Olewicz opowiedział mu o tym, że Olek zabił Artura, od razu powiadomił policję. Teraz Olek czeka na sprawę, która przesądzi o jego przyszłości. W trudnych chwilach wspiera go rodzina i Budzyński (Krystian Wieczorek), który wkrótce przekaże lekarzowi dobrą wiadomość! Jak informuje portal superseriale.se.pl prawnik przyzna, że lekarzowi mogą pomóc zeznania ciotki Artura- kobieta zrozumie bowiem, że to Skalski był bezwględnym mordercą. Musisz mieć z tyłu głowy, że Gryc jako oskarżyciel posiłkowy jest wyjątkowym przeciwnikiem i czeka nas z nim ostra batalia. Z nim pójdzie nam zdecydowanie trudniej niż z panią Skalską, ciotką Artura. Po pierwszej...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner