Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Ons
Newsy

Kamil Bednarek: on jest na topie!

Kariera Kamila Bednarka nie zwalnia tempa
 
Mimo młodego wieku (21 lat) Kamil Bednarek jest już prawdziwą gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Uczestnik programów „Mam talent” i „Bitwa na głosy” ma na swoim koncie debiutancką płytę i już myśli o nagraniu kolejnego krążka. Oprócz talentu, zwraca na siebie uwagę swoim młodzieńczym wyglądem.
 
Dredy z tyłu głowy są jego znakiem rozpoznawczym. Lubi luźny styl ubierania się, który świadczy o jego dystansie do siebie samego. Spójny wizerunek artysty dopełnia jego pasja czyli muzyka reggae.
 
Kamil Bednarek jest typem chłopaka z sąsiedztwa, co sprawia że ma liczne grono fanek. Zresztą media coraz częściej nazywają go idolem nastolatek. (Wszystkie zainteresowane z przykrością informujemy, że jest już niestety zajęty). Muzyk ma też grono przeciwników zarzucających mu, że gra pod publiczkę i „robi reggae dla ubogich”. On jednak nie przejmuje się krytyką i robi swoje.

mw
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
AKPA
Newsy
Kamil Bednarek
Luźny look połączony z elegancją

Mimo młodego wieku (21 lat) Kamil Bednarek jest już prawdziwą gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Świeżo upieczony zwycięzca programu "Bitwa na głosy" ma na swoim koncie debiutancką płytę i już myśli o nagraniu kolejnego krążka. Oprócz talentu, zwraca na siebie uwagę swoim młodzieńczym wyglądem.   Dredy z tyłu głowy są jego znakiem rozpoznawczym. Lubi luźny styl ubierania się, który świadczy o jego dystansie do siebie samego. Spójny wizerunek artysty dopełnia jego pasja czyli muzyka reggae. Na finał "Bitwy na głosy" Kamil wybrał luźne jeansowe spodnie, do których założył biały t-shirt. Do tego dorzucił elegancką, czarną marynarkę, która delikatnie dodała stylowi powagi. Fajnym akcentem stylizacji Bednarka są sportowe buty. Oto męska ikona stylu?

Kamil Bednarek na planie teledysku „Ważne są tylko te dni”
Newsy
Mamy zwiastun klipu Bednarka! Promuje film o Lechu Wałęsie [WIDEO]
Kamil nagrał piosenkę do kontrowersyjnego filmu

Kamil Bednarek choć nie wygrał trzeciej edycji "Mam Talent", to i tak doskonale wykorzystał medialne zainteresowanie wokół siebie. Wokalistę pomimo iż śpiewa mało komercyjne reggae, pokochały tysiące fanek, a na jego koncerty cały czas przychodzą tłumy. Zobacz: Bednarek dał czadu na legendarnym festiwalu We wrześniu artysta przygotował niespodziankę dla swoich wielbicieli. Bednarek nagrał piosenkę „Ważne są tylko te dni”, która będzie promowała film „Wałęsa. Człowiek z nadziei” . Kilka dni temu Kamil nagrywał teledysk do piosenki. Kamil Bednarek podczas koncertu w Hard Rock Cafe:

Kamil Bednarek podczas sopockiej konferencji Top Trendy 2013
AKPA
Newsy
Bednarek na sopockiej konferencji "Top Trendy"
Czym wieczorem zaskoczy nas wokalista?

Kamil Bednarek w ciągu kilkunastu miesięcy stał się jedną z największych gwiazd muzyki. Wokalista przekonał wielu Polaków do brzmień Reggae. Artysta wraz ze swoim zespołem wystąpi już dziś podczas koncertu "Top" w ramach Festiwalu Top Trendy 2013 . Bednarek drugi rok z rzędu jest jedną z gwiazd pierwszego dnia tego muzycznego wydarzenia. Na konferencji prasowej, która odbyła się kilka godzin przed wieczornym występem, Kamil był naładowany pozytywną energią i bardzo ekscytował się faktem, że ponownie zaśpiewa na deskach Opery Leśnej . - Dzisiaj tradycyjnie w heavy metalowych aranżacjach, pesymistycznych oczywiście, zaśpiewamy dwa utwory. Jeden utwór też bardzo ważny dla mnie, cieszę się, że mogę go wykonywać. Jest to utwór "Dni których jeszcze nie znamy" - powiedział Kamil podczas spotkania z dziennikarzami. Oczywiście z tym heavy metalem, to Bednarek żartował. Podczas jego występu możemy spodziewać się ogromnej fali dobrej energi i rytmów, które rozruszają każdego. Zobacz: Tak się daje czadu - Kamil Bednarek zagrał w Hard Rock Cafe Sopocka konferencja koncertu Top naszą kamerą:  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner