Kamil Bednarek jest jednym z najpopularniejszych polskich artystów i jednocześnie jednym z tych, którzy mocno chronią swoją prywatność. W jego mediach społecznościowych sporadycznie możemy trafić na zdjęcia o charakterze prywatnym, ukazujące jego "normalne" życie. W większości wpisy związane są z jego życiem zawodowym czy muzyką w ogóle. Nic dziwnego, że nawet jego najwięksi fani mogli nie wiedzieć, że gwiazdor się ożenił. Ujawnił to w swoim najnowszym wpisie. Co za gest!

Reklama

Kamil Bednarek wziął ślub. Kim jest jego ukochana?

Kamil Bednarek jest obecny w polskim show-biznesie od wielu lat. Rozgłos zyskał za sprawą swojego udziału w trzeciej edycji programu "Mam talent", gdzie zachwycił jurorów i widzów. Od tamtej pory jego kariera nabrała tempa, a tysiące polskich nastolatek wzdychały do jego plakatów. W tamtym momencie miał zaledwie 19 lat i na oczach całej Polski z nastolatka stał się dorosłym mężczyzną. Dziś Kamil Bednarek ma 32 lata i nie przypomina wyluzowanego chłopaka z tamtych lat, śpiewającego reggae, ale w dalszym ciągu ma mnóstwo wiernych fanów. Teraz artysta postanowił przekazać im jedną z najważniejszych rzeczy, jakich wielbiciele mogli się o nim dowiedzieć. Jak się okazuje, Kamil Bednarek zmienił stan cywilny.

East News

Zobacz także: Oto najprzystojniejsi polscy kawalerowie. Im nie spieszy się do ślubu!

Wiadomość o tym zawarł we wpisie na Instagramie, gdzie zaprezentował specjalny utwór, nagrany właśnie dla swojej żony. W krótkim komentarzu odniósł się do walentynek i szczerze powiedział, na czym jego zdaniem polega pielęgnowanie uczucia.

- Walentynki to dzień, w którym ludzie obdarowują się masą przeróżnych prezentów, pięknie się ubierają, aby wyjść na romantyczna kolacje… z jednej strony lubię te ekscytacje związane z obdarowywaniem ważnej dla mnie osoby, a z drugiej każdy kto poznał miłość doskonale wie, że pielęgnowanie tego uczucia wymaga wielu poświęceń i wzajemnego zrozumienia nie tylko 14 lutego - napisał.

Po tym skierował też kilka słów właśnie do swojej żony - tajemniczej Pameli.

Zobacz także

- Na sam koniec życzę nam wszystkim abyśmy potrafili cieszyć się tym uczuciem i szanować je każdego dnia. W prezencie ode mnie łapcie utwór który napisałem dla mojej żony :) Pamela dziękuje, że jesteś i za to że pomogłaś mi na nowo uwierzyć w siebie. Miłość - dodał Kamil Bednarek.

Zobacz także: Tak gwiazdy świętowały Walentynki. W sieci pojawiło się mnóstwo romantycznych zdjęć

Fani od razu ruszyli z podziękowaniami za przepiękny utwór oraz gratulacjami dla piosenkarza z okazji tak ważnego wydarzenia w jego życiu.

- Kamilu życzę Tobie, Wam duuuuużo miłości, bądź zawsze szczęśliwy. Gratuluję i bardzo się cieszę, nawet się wzruszyłam.
-Ogromu miłości i szczęścia dla Was - piszą internauci.

Reklama

My także dołączamy do tych życzeń.

East News
Reklama
Reklama
Reklama