W "Tańcu z Gwiazdami" Kamil Baleja, prezenter "Radia Zet", tworzy parę ze zjawiskową Magdaleną Perlińską. Ich pierwszy taniec, zmysłowa rumba, wywołała sporo kontrowersji, a internauci zaczęli sugerować, że żona radiowca, Anna Baleja, powinna mieć powody do zazdrości! Czy tak rzeczywiście jest? Cała trójka odniosła się teraz do plotek o... romansie!

WIDEO

player placeholder

Kamil Baleja o relacji z żoną i tancerką

Niemal w każdej nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" jest para, której internauci sugerują romans. W tej odsłonie już po pierwszym odcinku takie spekulacje pojawiły się w przypadku Kamila i Magdaleny. Baleja i Perlińska w pierwszym odcinku show zatańczyli rumbę, widzowie zaś pisali wprost: "na pewno będzie to próba związku". Czy rzeczywiście tak jest? Głos w sprawie zabrał nie tylko radiowiec, ale również jego żona, Anna oraz taneczna partnerka.

Stworzyliśmy fantastyczny trójkącik i ten trójkącik się wszystkim podoba, więc nie wiem, czy w następnym sezonie nie powinnam stworzyć damskiej pary z Anią!śmieje się Perlińska w rozmowie z pomponik.pl

A co na to Anna?

Zobacz także:
Kamil Baleja i Magdalena Perlińska
Kamil Baleja i Magdalena Perlińska

Na pytanie reportera serwisu Pomponik.pl o rzekomy romans Kamil Baleja tylko się roześmiał a odpowiedź poprosił żonę, która dołączyła do wywiadu:

Pięknie wyglądają, świetnie tańczą, każdy może pisać co chce, w ogóle się tym nie przejmuję, wszystko jest super! Lubimy się z Magdą. Będzie z tego romans?zapytała męża Anna

Na co Kamil stanowczo odpowiedział:

Żadnego romansu nie będzie, nie ma mowy! Ludzie! Nie powinienem tego mówić, ale żona docenia nowe ruchy bioder. przekonuje Baleja

Kamil Baleja z żoną

Kamil i Anna są szczęśliwym małżeństwem, wspólnie wychowują dwójkę dzieci. Prezenter jakiś czas temu wydał książkę o ojcostwie - "Tato, no weź. Kupa i inne radości tacierzyństwa". W sieci nie brakuje wspólnych, humorystycznych nagrań, ale i romantycznych wpisów:

Miłość to nie krótkie zachwyty w eleganckim lokalu. To nie wzdychanie przy świecach, podziwianie drugiej osoby za grubą warstwą makijażu. Miłość to świadomość, że możesz być w piżamie, w rozczochranych włosach, możesz być sobą, w najbardziej niedoskonałej wersji, a i tak po drugiej stronie zobaczysz błysk w oku…napisał Baleja przy okazji Walentynek

Kibicujecie mu w "Tańcu z Gwiazdami"?

Kamil Baleja z żoną