Trzeci odcinek programu "Cztery wesela"
Materiały prasowe

Wielkie emocje w trzecim odcinku show "Cztery wesela"! Czyje przyjęcie okaże się najlepsze?

Trzeci odcinek programu "Cztery wesela"
Materiały prasowe

Już dzisiaj na antenie telewizji Polsat o godzinie 20:05 pojawi się 3. odcinek programu "Cztery wesela". W ślubnej rywalizacji zmierzą się kolejne panny młode: Natalia, Paula, Karolina oraz Kasia. Czyje przyjęcie wypadnie na lepiej i zostanie najwyżej ocenione? Tego dowiecie się już dzisiaj wieczorem, jednak teraz przekonajcie się, jak wielkie emocje czekają nas w dzisiejszym odcinku! 

3. odcinek programu "Cztery wesela" 

O najlepsze oceny swojego przyjęcia weselnego będą dzisiaj walczyć Natalia, Paula, Karolina i Kasia. Każda z nich ma zupełnie inną wizję tego wydarzenia, dlatego emocji w dzisiejszym odcinku na pewno nie zabraknie. 

Zobacz także: Agnieszka Hyży poprowadzi nowy program ślubny! To konkurencją dla Izabeli Janachowskiej? Szczegóły

Natalia długo czekała na miłość i zdecydowała, że jej wesele będzie bardzo skromną uroczystością. W tym ważnym dniu zabraknie niestety jej rodziców, którzy jako świadkowie Jehowy nie zaakceptowali jej życiowych wyborów.

Z kolei Paula ma zupełnie inne podejście do swojego wesela niż Natalia. Przyszła żona chce na swoim ślubie wyglądać jak... księżniczka! Wystąpi w bardzo odważnej kreacji, z koroną na głowie, a ponadto będzie jej towarzyszył wyjątkowy orszak weselny. Czy jej przyjęcie weselne będzie również jak z bajki? 

Kolejna uczestniczka o imieniu Karolina uważa, że ze względu na udział w programie, jej wesele musi być jeszcze bardziej wyjątkowe, niż początkowo planowała! Pojawi się wiele niespodzianek dla gości, jednak aby wejść na imprezę, trzeba będzie się dostosować do pewnych zasad! Na przyjęciu będzie obowiązywał dress code black&white. Czy ten pomysł spodoba się wszystkim przybyłym na wesele? 

Ostatnia uczestniczka, Kasia, jest osobą głęboko wierzącą. Panna młoda ma bardzo liczną rodzinę, dlatego też na jej przyjęciu weselnym będzie aż 300 osób! Czy wesele z rozmachem przypadnie do gustu pozostałym uczestniczkom? 

Każda z uczestniczek może zdobyć łącznie 120 punktów. Panna młoda, która uzyska najwyższe noty zdobędzie 25 tysięcy złotych! Poprzednie odcinki pokazały, że trzeba naprawdę bardzo się postarać, aby zaimponować pozostałym uczestniczkom programu "Cztery wesela". Kto dzisiaj będzie mógł pochwalić się najlepszym przyjęciem weselnym? Tego dowiecie się już dzisiaj o godzinie 20:05, na antenie telewizji Polsat!

Zobaczcie zwiastun dzisiejszego odcinka programu "Cztery Wesela"! 

Która z Pań okaże się być zwyciężczynią dzisiejszego odcinka? 

Kadr z programu "Cztery wesela"
Mat. Promocyjne

W 3. odcinku emocji na pewno nie zabraknie! 

Kadr z programu "Cztery wesela"
Mat. Promocyjne

 

Więcej na temat Polsat Cztery wesela
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08