Agnieszka Hyży poprowadzi program "Cztery wesela"
ONS

Agnieszka Hyży poprowadzi nowy program ślubny! To konkurencją dla Izabeli Janachowskiej? Szczegóły

Agnieszka Hyży poprowadzi program "Cztery wesela"
ONS

Agnieszka Hyży została ambasadorką nowego programu o tematyce ślubnej. "Cztery wesela" to reality show, które zagości na antenie Polsatu już 2 stycznia. Program to polska wersja brytyjskiego formatu "Four Weddings", emitowanego w latach 2009-2013. Do tej pory transmitowano go m. in. w USA, Kanadzie, Australii, Niemczech, Francji, Rumunii i Finlandii.  Za polską produkcję odpowiada Jake Vision. 

Na czym będzie polegał show "Cztery wesela" i jaka będzie w nim rola prezenterki? 

O czym jest program "Cztery Wesela"? 

"Cztery wesela" to nowy format Polsatu, w którym wezmą udział cztery panny młode. Będą wzajemnie oceniać swoje wesela w kategoriach: suknia ślubna, miejsce i wystrój, menu oraz wrażenia ogólne. Oceny będą wystawiane w skali od 1 do 10. Łącznie każda z uczestniczek może zdobyć 120 punktów. Nagrodą główną będzie 25 tysięcy złotych. Polsat wyemituje 8 odcinków show.

Ambasadorką programu została Agnieszka Hyży. Jej rolą będzie podsumowanie każdego odcinka. Będzie również odpowiedzialna za spotkania z widzami podczas live-chatów na profilu Polsatu na Facebooku, gdzie na żywo będzie komentować i odpowiadać na pytania fanów.

Do tej pory w programach o tematyce ślubnej bezkonkurencyjna była Izabela Janachowska. W branży ślubnej sprawdza się również jako wedding plannerka i prowadzi własny biznes zajmujący się organizacją wesel oraz projektowaniem sukien ślubnych. Czy "Cztery wesela" okażą się dla niej konkurencją? Przekonamy się już 2 stycznia o 20:05. 

Zobacz także: Izabela Janachowska zdradza najnowsze trendy ślubne. Co będzie hitem w tym sezonie? 

Agnieszka Hyży poprowadzi program "Cztery wesela" 

Agnieszka Hyży na premierze "Jak poślubić milionera"
ONS

Więcej na temat Agnieszka Hyży
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08