Justyna Żyła, Piotr Żyła
East News

Justyna Żyła pokazała zdjęcia ze ślubu w Piotrem Żyłą! Zaskakujący wpis żony skoczka

Justyna Żyła, Piotr Żyła
East News

Zaskakujące zachowanie Justyny Żyły! Żona skoczka narciarskiego opublikowała na Instagramie... zdjęcia ślubne. Żyłowie są obecnie w trakcie głośnego rozwodu. Zaledwie kilka dni temu odbyła się ich pierwsza rozprawa rozwodowa w sądzie w Bielsku-Białej. Tego dnia Justyna Żyła napisała na Instagramie, że był to najgorszy dzień jej życia. Dziś, w rocznicę ślubu z Piotrem Żyłą, zamieściła w sieci zdjęcia ślubne.

Justyna Żyła publikuje zdjęcia ze ślubu z Piotrem Żyłą

Zdjęcia ślubne Justyny i Piotra Żyłów pojawiły się na Instagramie dokładnie w dniu 12. rocznicy ślubu pary. Widzimy na nich młodych, wpatrzonych w siebie państwa młodych, którzy wyglądają na bardzo szczęśliwych. Ślub Justyny i Piotra Żyłów odbył się 23 września 2006 roku w Chorwacji. Byli wtedy bardzo młodzi. Mieli zaledwie po 19 lat. Justyna Żyła nie tylko przypomniała zdjęcia ślubne, ale dołączyła do nich poruszający post. Napisała, że Piotr Żyła dał jej najpiękniejszą rzecz, która spotkała ją w życiu. Miała na myśli dzieci: syna Jakuba i córkę Karolinę.

12 lat temu ... około godziny 12 przysięgałam... w zdrowiu i w chorobie ,w szczęściu i nieszczęściu póki śmierć nas nie rozłączy ...przysięgałam człowiekowi ,który dał mi najlepsze co mogło mnie w życiu spotkac: Moje dzieci - mądre, rezolutne ,bystre z poczuciem humoru .Mające wytłumaczenie na każda uwagę w szkole (pisownia oryg.) - napisała Justyna Żyła na Instagramie.

 

12 lat temu ... 😱około godziny 12 przysięgałam... w zdrowiu i w chorobie ,w szczęściu i nieszczęściu póki śmierć nas nie rozłączy ...przysięgałam człowiekowi ,który dał mi najlepsze co mogło mnie w życiu spotkac: Moje dzieci - mądre, rezolutne ,bystre ❤️❤️z poczuciem humoru .Mające wytłumaczenie na każda uwagę w szkole 😇👶👧👩‍👧‍👦👰🤷‍♀️#kiedytobyło #12lat#anniversary #wedding #sesjapoślubna #w#sukniślubnej #i#aparacieortodontycznym😂#wesolobylo #chorwacja #croatia #chyba2008rok🤔#nastarość #pamięćnieta #fotografnamedal##wspomnienia#miłość #ręceprzysobie #piekniimłodzi 🙈😅#love#goodvibesonly #bukietzpolnychkwiatów #amiałobyćtakpięknie #sunday#uwazyla🤗

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Wpis Justyny Żyły wywołał spore poruszenie wśród internautów. Obserwatorzy profilu zaczęli wspierać żonę skoczka.

- Głowa do góry! Przecież zawsze zostaną na pewno piękne wspomnienia. Nie wszystko było złe!
- Olej to! Nie patrz w tył, patrz w przód!

- Da Pani radę! Moc i siła kobiet - czytamy w komentarzach.

W komentarzach pojawił się również hejt, który spowodował, że Justyna Żyła wyłączyła możliwość komentowania wpisu.

Wydawać by się mogło, że sprawa rozstania Żyłów jest już niemal zamknięta, tymczasem najnowszy post Justyny Żyły może sugerować, że żona skoczka jeszcze nie pogodziła się z rozpadem związku. A może tylko dopadł ją refleksyjny nastrój?

Przeczytaj: Justyna Żyła wciąż wierzy, że Piotr do niej wróci? TA jedna rzecz o tym świadczy...

Justyna i Piotr Żyłowie są w trakcie rozwodu.

Piotr Żyła, Justyna Żyła
East News

Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29