Zespół Just5 Zespół Just 5 Daniel Moszczyński z Just 5 Bartek Wrona z Just 5 Shadi Atoun z Just 5
Zespół Just5
Występował przed nimi sam Justin Timberlake
1/9
Zespół Just5

W połowie lat 90-tych na świecie, a szczególnie w Stanach Zjednoczonych, panował trend na boysbandy. Triumfy święciło słynne Backstreet Boys, ale w Polsce również doczekaliśmy się ich odpowiednika - kultowego zespołu Just 5.

Minęło już ponad 16 lat od pojawienia się Just 5 na polskiej scenie muzycznej z singlem "Kolorowe Sny", który jest chyba ich najbardziej znanym hitem. W zespole występowało 5 chłopaków: Bartek Wrona, Grzegorz Kopala, Shadi Atoun, Daniel Moszczyński i Robert Kryla. Just 5 wydało trzy płyty, a ich sprzedaż liczona jest w setkach tysięcy - grupa zakończyła działalność w 1999 roku.

Mało kto pamięta, że w 1997 koncert Just 5 w warszawskim klubie Colosseum supportowała grupa... N'Sync z młodziutkim Justinem Timberlakiem w składzie!

Solowej kariery z sukcesami próbował Bartek Wrona. Wokalista wydał aż 4 solowe płyty, choć tak naprawdę tylko dwie pierwsze zapisały się w pamięci fanów i stacji radiowych, które chętnie grały takie single jak choćby "Jedna na milion". Swoje dalsze życie z muzyką związał również Grzegorz Kopala, który obecnie wraz z żoną koncertuje z utworami o tematyce... religijnej.

Zobaczcie jak chłopcy, dziś już mężczyźni, z Just 5 wyglądają obecnie:

2/9
Zespół Just 5
3/9
Daniel Moszczyński z Just 5
4/9
Bartek Wrona z Just 5
ONS
5/9
Shadi Atoun z Just 5
Facebook
6/9
Grzegorz Kopala z Just 5
Facebook
7/9
Bartek Wrona z Just 5
ONS
8/9
Zespół Just 5
9/9
Zespół Just 5