Julia Wróblewska
Nie była na pogrzebie Pyrkosza, ale przez cały weekend pojawia się w tv. Co na to jej fani?
1/6
Julia Wróblewska

Julia Wróblewska była dziś, 1 maja gościem w DDTVN. Młoda gwiazda od piątku 28 kwietnia zmaga się z hejtem w sieci. Wszystko dlatego, że nie poszła na pogrzeb Witolda Pyrkosza.  Swoją nieobecność tłumaczyła tym, że boli ją gardło i musi uczyć się do matury. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że tego samego dnia buszowała po sklepach ze znajomymi, a nawet planowała iść na ostatnią imprezę przed maturą. Po fali krytyki, Julia zablokowała dodawanie komentarzy pod swoim zdjęciem z Pyrkoszem na Instagramie, ale internauci jednak nie odpuścili, a wszystko dlatego, że gwiazda miała czas na to, żeby w weekend odwiedzić dwie stacje telewizyjne. W sobotę i poniedziałek pojawiła się w śniadaniówkach  -w "Pytaniu na śniadanie" i "Dzień dobry TVN". Internauci nie dają za wygraną i krytykują jej postępowanie pod innymi zdjęciami.

 

Ostre komentarze pod adresem Julii Wróblewskiej

Tak się uczy do matury, że dziś była w Dzień Dobry TVN, a wczoraj w Pytaniu na Śniadanie, zaś w dniu pogrzebu jak to ona napisała prawie, prawdziwego dziadka, na imprezce. Dno z dna. A ona głupia jak but. Dziś jak ją widziałam z rodziną to mieliśmy ubaw po pachy jakie głupoty gada ta dziewucha. Ciągle wchodziła w zdanie tej psycholog, wtryniała się jej opowiadając znów swoje prywatne rzeczy, nie pytana o to, że po maturze robi sobie rok przerwy, pewnie się tak zabezpiecza na wypadek gdy jej nie zda, aby nie było wstydu na Polskę. Pokazała i tam zero szacunku do starszych. Nie dała tej Pani powiedzieć niczego do końca, bo ciągle wcinała się w jej wypowiedzi i dodawała swoje pięć groszy. Nadpobudliwa dziewucha. Wstyd. Kłamczucha. Chciała pokazać taką dobrą, a w finale wyszła jej prawdziwa tożsamość. Zakłamana i wyrachowana ale przy tym głupia dlatego sama się utopiła w swoim bagnie. Też stąd znikam bo szkoda czasu na taką sztucznie wytworzoną medialnie kreaturę - czytamy komentarze na Instagramie.

I inny komentarz z Instagrama.

Oglądałam dziś DDTVN. Marcin Prokop rozwalił cię koncertowo tym tekstem: "Widzę że włosy masz już przygotowane do matury". Od razu ci mina zrzedła i zszedł ten cwaniacki uśmieszek z twarzy. Po prostu mistrz. Nie będzie ci przecież wprost cisnął na wizji, ale to bardzo inteligentny facet i nawet on swoją równie inteligentną wstawką, pokazał co o tobie myśli. Wstawką której niewtajemniczeni nawet pewnie nie zauważyli i nie zrozumieli, a reszta która jest w temacie od razu pojęła aluzję. Mówisz że nie wstawiasz snapów bo chcesz wyciszyć sprawę. To masz zadatki na polityka. Oni też po każdej aferze próbują zamieść wszystko pod dywan i liczą na to że ciemny lud zapomni. Ale na to raczej nie licz bo coś takiego raczej nigdy nie zostanie zapomniane. PS. Teraz tak się pilnie uczysz nawet w niedzielę? Szkoda że jak trwały normalne lekcje, to je ciągle olewałaś i wolałaś sesyjki i wygłupy z koleżkami. Mówisz że bierzesz rok żeby się rozwijać. Ja myślę że raczej po to żeby nie mieć żadnych naukowych obowiązków i móc chodzić na całonocne imprezy i lansować się na wszystkich eventah niezależnie czy będą wypadać w weekend, czy w środku tygodnia. Z tym że teraz już ten rok przerwy niepotrzebny bo i tak po tym wszystkim tak często cię wszędzie nie będą zapraszać. 

A o czym mówiła Julia Wróblewska w studiu DDTVN? Przeczytaj na następnej stronie.

Zobacz także: Hejt na Julię Wróblewską za nieobecność na pogrzebie Pyrkosza. Fani: "A do telewizji poszła" ZDJĘCIA

2/6
Julia Wróblewska w białym swetrze i kurtce zimowej wychodzi z TVP

Julia Wróblewska nie odniosła się w śniadaniówce do pogrzebu i swojej nieobecności na nim. Za to zdradziła swoje plany. Co będzie robić po maturze, którą pisze już za trzy dni i dlaczego zdaje same podstawowe testy?

Ostatni tydzień przed maturą postanowiłam odsunąć wszystko na bok. I pouczyć się troszkę. (...) Nie można stresować się przed egzaminem. Trzeba wyluzować, iść dalej i osiągnąć zeen - powiedziała uśmiechnięta Julia Wróblewska w DDTVN.

Julia zdradziła, że zdaje polski, matematykę, hiszpański i angielski na poziomie podstawowym. Dodatkowo jeszcze rozszerzony angielski. Potem jak będzie mieć potrzebę, ma 5 lat by zdawać kolejne rozszerzenia... 

A co po maturze?

Polecamy: Lipowska, Kożuchowska, Mroczkowie. Rodzina i przyjaciele pożegnali Witolda Pyrkosza

3/6
Julia Wróblewska skrytykowana przez fanów za nieobecność na pogrzebie Pyrkosza
Instagram

Julia Wróblewska chce zdawać na studia na Iberystykę. Jednak dopiero za rok. Powód? Teraz chce rozwijać swoje pasje. 

Od dziecka pracowałam i teraz chcę mieć przerwę. Chcę rozwijać swoje pasje - taniec, zapisać się na lekcje pianina, zrobić coś dla siebie - powiedziała maturzystka. 

Julia Wróblewska jest zdania, ze taki rok przerwy jest dobry i w USA bardzo popularny, ale nie u nas...

Ten rok przerwy to temat tabu, to nie jest popularne. Rozmawiałam ze swoją mamą i musiałam ją przekonać, że to będzie dobre, a potem pójdę na studia.

Aktorka przestrzegła też przed tym, aby zdawać rozszerzenia na maturze.

Rodzice na siłę namawiają na rozszerzenia, których czasem osoby nie są w stanie zdać. Lepiej zdawać mniej, a dobrze - powiedziała.

4/6
Julia Wróblewska tłumaczy się, dlaczego nie poszła na pogrzeb Witolda Pyrkosza
Instagram

W sieci są też komentarze broniące Julii Wróblewskiej, że nie poszła na pogrzeb Witolda Pyrkosza. Jakie? Przykłady poniżej.

A wy chodzicie na pogrzeb sąsiada?

Woow ? osobiście zamurowalo mnie czytając komentarze. @juleczkaaa_jula jest osobą publiczną co nie oznacza ze nie popełnia błędów. Jestem pewna ze każdy kto obraca się w takim świecie nie raz zmyslil coś dla dobra sprawy ? Julia wymyśliła deszcz, by nie musieć tłumaczyć się ze swojej nieobecności na pogrzebie. Myślicie że każdy aktor znający czy pracujący z Panem Pyrkoszem był obecny na pogrzebie? Nie sądzę. Była obecna rodzina to jest najważniejsze. Dziewczyna pokazuje wam swoje życie prywatne. Ludzie sami chcecie to oglądać czy czytać i ze wszystkiego robicie zadymę. Śmieszne jest też wtracanie w mature. Matura będzie decydować o waszym życiu? Czy jednak o życiu Julii? Bez problemu ja zda i tego jej życzę ? Proszę zastanówcie się ile w życiu popelniliscie błędów... I najpierw spójrz na siebie ? później oceniaj i ponizaj innych. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Ona może nie lubi pogrzebów. I warto wziąć to pod uwagę. Ma prawo nie pojsc i pojsc innym razem sama oddać chołd zmarlemu. A to ze poszła no poimprezowac zamiaat na pogrzeb to nic zlego. Ma mature za pare dni. Ma prawo się wyluzowac i zabawic (pisownia oryginalna).

 

 

5/6
Julia Wróblewska nie poszła na pogrzeb Witolda Pyrkosza
snapchat
6/6
Julia Wróblewska nie poszła na pogrzeb Witolda Pyrkosza
snapchat