Kamil Durczok, Julia Oleś
ONS.pl
Newsy

Julia Oleś po śmierci Kamila Durczoka: "Za mną kilka niełatwych chwil..."

Julia Oleś była partnerką Kamila Durczoka przez ponad dwa lata. Po jego śmierci zdecydowała się na krótki komentarz. Dostała wiele wsparcia od fanów, teraz dziękuje i zdradza dalsze plany

Julia Oleś w dniu śmierci Kamila Durczoka podzieliła się krótkim wpisem - na Instagram dodała fragment piosenki "My Way" i opis "tak jak prosiłeś". Blogerka otrzymała mnóstwo wsparcia od fanów, teraz więc zabrała głos. Powiedziała co przeżywa, a także podziękowała za wsparcie. Obiecała również, że zrobi coś wyjątkowego. 

Zobacz także: Na co zmarł Kamil Durczok? Przyczyny śmierci znanego dziennikarza

Kamil Durczok w ostatnim wywiadzie mówił o chorobach, upadku i hejcie. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

Julia Oleś o śmierci Kamila Durczoka

Kamil Durczok zmarł nagle we wtorek 16 listopada około 4:20 w katowickim szpitalu. Mimo, iż Durczok w swoim ostatnim udzielonym przed śmiercią wywiadzie wspomniał, że tryb życia, który prowadził przez wiele lat odbił się na jego zdrowiu, nikt nie spodziewał się, że dziennikarz odejdzie tak wcześnie. Z jego stratą nie mogą pogodzić się znajomi oraz przyjaciele. W żałobie pogrążyła się również jego była partnerka Julia Oleś. W dniu śmierci dziennikarza na jej Instagramie pojawiła się piosenka Franka Sinatry pt. "My way".

Julia i Kamil byli parą niemal przez 2 lata. Rozstali się w nienajlepszych relacjach.

Julia Oleś uczciła śmierć Kamila Durczoka piosenką Franka Sinatry
Instagram @fabjulus

Dzień po śmierci Kamila Durczoka na Instastories Julii Oleś pojawiły się podziękowania za wsparcie, kilka słów wyjaśnienia oraz plan jak uczcić pamięć zmarłego dziennikarza. 

Za mną kilka niełatwych chwil, przede mną też, ale pomyślałam, że może przekierujemy energię na coś dobrego - zaczęła Julia Oleś. 

Dodała również, że jest bardzo wdzięczna za zrozumienia i brak hejtu ze strony obserwujących, ponieważ obawiała się, że nie będzie mogła w spokoju przeżywać żałoby. 

Julia Oleś o Durczoku
Instagram/Julia Oleś

Julia Oleś niedawno wydała kolejną książkę. Na piątek planowała spotkanie autorskie z fanami. Na swoim Instagramie przyznała, że wahała się co dalej. 

Zastanawiałam się, czy odwołać piątkowe spotkanie autorskie i doszłam do wniosku, że nie zrobię tego. Spotkanie się odbędzie, ale odbędzie się w troszkę innej formie, niż planowałam pierwotnie. Miało być z przytupem, miało być filmowane, miało być wrzucane na YouTube, chciałam zrobić z tego live. Zrobimy z tego kameralne spotkanie - zapowiedziała.

Oleś ma zamiar również wspierać zbiórkę pieniędzy na rzecz córki zmarłej w szpitalu Izabeli z Pszczyny, o tragedii której mówiła niedawno cała Polska.

Julia Oleś zabiera głos w sprawie śmierci Durczoka
Instagram/Julia Oleś

Pogrzeb Kamila Durczoka
Piotr BLAWICKI/East News
Newsy
Pogrzeb Kamila Durczoka. Podano miejsce i datę 
Kiedy odbędzie się pogrzeb Kamila Durczoka? Przyjaciel podał informację o uroczystości i ostatniej drodze dziennikarza, który zmarł w wieku 53 lat

Przyjaciel Kamila Durczoka, Witold Pustułka, podał informację o pogrzebie zmarłego dziś dziennikarza. Uroczystość odbędzie się już w piątek, 19 listopada 2021 roku, w Katowicach, skąd pochodził. Jak podaje "Super Express" Kamil Durczok spocznie obok swojego ojca, Krystiana Durczoka.  Zobacz także:   Marianna Dufek i Julia Oleś wspominają Kamila Durczoka. Poruszające zdjęcia byłej żony dziennikarza Kamil Durczok nie żyje. Na co zmarł dziennikarz?  Kamil Durczok odszedł rano, 16 listopada 2021 roku, w szpitalu w Katowicach, do którego trafił w poniedziałek. Zmarł w wyniku przewlekłej choroby:   Pacjent został przyjęty wczoraj o godzinie 13:45 na Izbę Przyjęć, przekazany na oddział Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Metabolicznych, a następnie przekazany na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Zmarł 16 listopada o godzinie 4:23 w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia - czytamy w oświadczeniu placówki. Dziennikarz miał 53 lata.  Pogrzeb Kamila Durczoka  Pierwsze informacje o pogrzebie Kamila Durczoka przekazał na Facebooku jego przyjaciel, Witold Pustułka. Ceremonia odbędzie się 19 listopada o godzinie 9 w Kościele Trójcy Przenajświętszej w Kostuchnie w Katowicach. Tak wiadomość pojawiła się również w aplikacji internetowej założonej przez Kamila Durczoka "Durczokracja". Jak podaje "Super Express" dziennikarz spocznie obok swojego ukochanego ojca, Krystiana Durczoka, który odszedł w 2016 roku. Zobacz także:  Kamil Durczok nie żyje. To jego ostatnie zdjęcia, które publikował na Instagramie Rodzina i bliscy żegnają Kamila Durczoka Kamil Durczok w latach 1995-2017 był mężem Marianny Dufek, wieloletniej dziennikarki TVP. Doczekali się syna, Kamila Juniora...

Marianna Dufek uczciła śmierć Kamila Durczoka wzruszającymi zdjęciami
East News, PIOTR FOTEK/REPORTER, Facebook Marianna Dufek archiwum prywatne
Newsy
Marianna Dufek i Julia Oleś wspominają Kamila Durczoka. Poruszające zdjęcia byłej żony dziennikarza
Były miłościami życia Kamila Durczoka. Była żona Marianna Dufek opublikowała serię wzruszających zdjęć. Julia Oleś spełniła prośbę dziennikarza.

Kamil Durczok nie żyje. Popularny dziennikarz zmarł 16 listopada 2021 r. nad ranem w katowickim szpitalu. Przyczyną śmierci dziennikarza było "zaostrzenie przewlekłej choroby", która doprowadziła do zatrzymania krążenia. Wiadomość o śmierci Kamila Durczoka wstrząsnęła światem mediów. Poruszające wpisy upamiętniające dziennikarza zostawiły miłości jego życia. Była żona Marianna Dufek, z którą przeżył wspólne ponad 20 lat opublikowała serię poruszających zdjęć. Na wzruszający gest ku pamięci Kamila Durczoka zdecydowała się również Julia Oleś, z którą był związany od 2017 roku do 2019 roku.  Zobacz także:  Kamil Durczok w ostatnim wywiadzie: "Pokonałem nowotwór, ale nie nauczyło mnie to szacunku do życia" Marianna Dufek wspomina Kamila Durczoka: "Tak zapamiętam"  Marianna Dufek i Kamil Durczok poznali się w 1995 roku. Dwa lata później na świecie pojawił się ich syn, Kamil Durczok junior. Wówczas jako ceniona dziennikarka była dla niego oparciem również w budowaniu kariery w świecie mediów. Dziś w dniu śmierci Kamila Durczoka postanowiła powspominać ich wspólne początki:  Tak zapamiętam. Odpoczywaj spokojnie - napisała na Facebooku, pokazując serię wspólnych zdjęć sprzed lat.  Historia miłości Kamila Durczoka i Marianny Dufek Kiedy kariera medialna Kamila Durczoka zaczęła nabierać tempa, Marianna Dufek zdecydowała się poświęcić rodzinie i wychowaniu syna. Wspierała go we wszystkich trudnych momentach życia, nawet wtedy, gdy wybuchła afera z oskarżeniami o molestowanie o czym informował tygodnik Wprost.  Tak samo postąpiłabym, gdyby krzywda spotkała któregoś z moich przyjaciół. Tak się trzeba było zachować. Przede wszystkim z myślą o dziecku, które dla nas...

East News/PIOTR GRZYBOWSKI/East News
Newsy
Wstrząsające informacje dotyczące choroby Kamila Durczoka: "Poddał się. Nie kontynuował leczenia"
Dziennikarz zmarł w wieku 53 lat. Teraz media przekazują ustalenia dotyczące ostatnich chwil Kamila Durczoka. Głos zabrał również bliski przyjaciel gwiazdora.

W miniony wtorek, 16 listopada, media obiegła tragiczna informacja o śmierci Kamila Durczoka. Jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy zmarł w szpitalu w Katowicach, do którego trafił dzień wcześniej, a jego stan był określany jako bardzo ciężki. Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wydało oświadczenie, w którym poinformowano, że Kamil Durczok zmarł w "wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia". Teraz media poinformowały, co działo się  z dziennikarzem przed śmiercią. Media o chorobie i ostatnich chwilach Kamila Durczoka Kamil Durczok od wielu lat zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Blisko 20 lat temu u dziennikarza stwierdzono białaczkę. Kamil Durczok wygrał wówczas walkę z ciężką chorobą. Po latach Kamil Durczok przyznał, że zmaga się również z chorobą alkoholową. W maju br. za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że trafił do szpitala i miał przetaczaną krew. W nocy pilnie przetaczano mi krew. Poruszające doznanie... Nie medycznie, bo to prosty zabieg, ale psychicznie. Wszystkie wyświechtane hasła typu „krew darem życia" nagle nabierają zupełnie nowego znaczenia. Wszystkim krwiodawcom nisko się kłaniam. Tym z BRh+ szczególnie - pisał na Twitterze. Zobacz także:   Kamil Durczok w ostatnim wywiadzie: "Pokonałem nowotwór, ale nie nauczyło mnie to szacunku do życia" W ostatnim wywiadzie przed śmiercią Kamil Durczok w poruszających słowach mówił o swoich doświadczeniach i chorobie. (...) Z tych najbardziej traumatycznych starałem się wyciągać wnioski. Żeby była jasność, one nie zawsze były słuszne. Pokonałem nowotwór, mimo że lekarze dawali mi na to 15% szans, ale nie nauczyło mnie to szacunku do życia. Wręcz...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik