Reklama

Jula była odkryciem 2012 roku. Wydany przez nią album "Na krawędzi" pokrył się złotem i przyniósł takie hity jak "Za każdym razem" czy "Kiedyś odnajdziemy siebie", które tygodniami okupowały pierwsze miejsca na listach przebój. Za swoją twórczość odebrała kilka znaczących nagród, w tym statuetkę dla najlepszej artystki ESKA.pl oraz nagrodę Top podczas Top Trendów 2012. Fani uwielbiają ją za to, że jest dla nich przyjaciółką i często rozmawia z nimi na swoim profilu. Przypomnijmy: Jula pokłóciła się z fanami. O co poszło?

Aktualnie wokalistka pracuje nad materiałem na drugi krążek, który ukaże się już w czerwcu. W przerwie między nagraniami zgodziła się wziąć udział w festiwalu "Young Stars" obok takich gwiazd młodego pokolenia jak Dawid Kwiatkowski i Saszan. Specjalnie na tę okoliczność nagrała utwór "Przed siebie". Jest to brzmienie typowe dla gwiazdy za które pokochały ją tysiące fanek.

Zobacz także

"Przed siebie" jest utworem o beztrosce, o wielkiej sile, która w każdym z nas drzemie. To deklaracja ludzi, którzy kochają życie, pragną brać z niego szczęście całymi garściami. Choć każdy dzień jest niepewny, pędzimy po swoje marzenia, unosimy się ponad przeciętność, idziemy tylko za głosem serca. Siłę, którą mam w sobie dzisiaj przekazuje w utworze, by zarażać innych - pisze o utworze Jula.

Jak wam się podoba? Będzie hit?

Zobacz: Najwięksi idole nastolatek nagrali wspólny teledysk

Reklama

Jula pokazała zawartość swojej szafy:

Reklama
Reklama
Reklama