Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
net
Newsy

Jude Law i Ewan McGregor w gejowskiej sesji

Tak aktorzy walczą przeciw homofobii

Jude Law i Ewan McGregor to chyba jedni z najpopularniejszych przyjaciół-aktorów Hollywood. Panowie od lat kumplują się do tego stopnia, że zgodzili się wziąć udział we wspólnej sesji zdjęciowej pozując... w łóżku. Sesję wykonał Lorenzo Agiusa, który od lat zajmuje się portretowaniem największych światowych gwiazd. Tym samym aktorzy udowadniają, że przyjaźń między mężczyznami jak najbardziej istnieje i ma się dobrze.

Swoimi zdjęciami Jude i Ewan przy okazji wzywają do tolerancji dla par homoseksualnych. Na pytanie czy oni sami doświadczyli chociaż jednorazowych przygód seksualnych z mężczyznami, odpowiadają zgodnie, że nie.  

 

ONS
Newsy
Ewan McGregor idzie w ślady Angeliny?
Aktor zaadoptował drugie dziecko

Ewan McGregor jest szkockim aktorem, znanym przede wszystkim z niezapomnianych ról w "Gwiezdnych wojnach", "Trainspotting" oraz "Moulin Rouge". Od 7 lat aktor jest także ambasadorem ONZ, często odwiedzającym ośrodki Unicef'u, zwłaszcza te, które niosą pomoc afrykańskim dzieciom chorym na AIDS. McGregor razem ze swoją żona Eve Mavrakis (producentką filmową) mają dwójkę własnych dzieci, 15-letnią Clarę i 9-letnię Esther. Poza nimi, w 2006 roku para zaadoptowała dziewczynkę z Mongolii. Teraz zaś zdecydowała się na adopcję następnego dziecka. 4-miesięczne maleństwo niedawno dołączyło do rodziny aktora. Szczęśliwy McGregor podzielił się nowiną podczas promocji swojego najnowszego filmu w Los Angeles. daks

ONS
Newsy
Jude Law na lotnisku
Zadowolony Jude Law wraca podróży. Czyżby przytył?

Jude Law został przyłapany na lotnisku Heathrow w Londynie w bardzo dobrym nastroju. Nie ukrywał się zbytnio przed paparazzi. Macie wrażenie, że Jude przytył parę kilogramów? Naszym zdaniem wygląda teraz lepiej!

ONS
Newsy
Sienna Miller zostanie mamą
Ale do ołtarza się nie spieszy

Trwa wielki boom na dzieci w świecie gwiazd i celebrytów. Dopiero co na świat przyszła pierwsza pociecha Beyoncé i Jaya-Z, a media na Wyspach Brytyjskich żyją już informacją, że Sienna Miller również spodziewa się dziecka. Ojcem przyszłego potomka aktorki jest jej partner, 25-letni aktor Tom Sturridge. Para, pzynajmniej jak na razie, nie planuje ślubu. Bliscy Sienny nie mają jednak z tym żadnego problemu. Dla nich najważniejsze jest, że aktorka ułożyła sobie życie bez Jude'a Lawa, który wielokrotnie krzywdził Miller. Sienna i Law byli parą od 2004 roku. Wówczas też się zaręczyli. Do ślubu jednak nie doszło, gdyż wyszło na jaw, iż Jude jest niewiernym seksoholikiem. Czarę groczy przelało przyłapanie go na baraszkowaniu z nianią jego dzieci. Pomimo bolesnego rozstania, Siennę i Jude'a widywano jeszcze później razem. W końcu aktorka poszła jednak po rozum do głowy i wysłuchała opinii osób, które odradzały jej tę toksyczną znajomość. Dziecko Sienny oraz Toma przyjdzie na świat latem. Serdecznie gratulujemy. ac

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner