Joanna Opozda rozstała się z Kamilem Kuroczko
1/6
Joanna Opozda rozstała się z Kamilem Kuroczko

 

TYLKO U NAS: Joanna Opozda rozstała się z Kamilem Kuroczko! Co więcej, z naszych informacji wynika, że gwiazda serialu "Pierwsza miłość" spotyka się z już z innym mężczyzną, który jest znanym aktorem! Poznajcie wszystkie szczegóły!

 

Joanna Opozda i Kamil Kuroczko poznali się na planie piątej edycji "Tańca z Gwiazdami" w 2016 roku, gdzie występowali w parze. Kilka miesięcy później media doniosły, że aktorka i tancerz są parą! W kwietniu 2017 roku potwierdzili swój związek, pokazując romantyczne zdjęcia z wakacji. To jednak już przeszłość! Z kim teraz spotyka się Joanna Opozda? 

 

Zobaczcie na kolejnych slajdach!

 

Zobacz także: ROZSTANIE PIOTRA I JUSTYNY ŻYŁY: ZASKAKUJĄCE KOMENTARZE MATKI SKOCZKA I ZNAJOMEGO RODZINY

 

2/6
Joanna Opozda rozstała się z Kamilem Kuroczko

 

Joanna i Kamil tworzyli naprawdę uroczą parę! Jednak ich miłość wypaliła się już kilka miesięcy temu. Od niedawna aktorka "Pierwszej miłości" spotyka się z kolegą po fachu! Kim jest? To gorące nazwisko!

 

Zobacz także: TYM RAZEM TO JUŻ PEWNE. HANNA I TOMASZ LIS ROZSTALI SIĘ

3/6
Joanna Opozda rozstała się z Kamilem Kuroczko

 

Joanna Opozda spotyka się obecnie z Michałem Mikołajczakiem, gwiazdorem serialu "Pierwsza miłość", "Na wspólnej" oraz uczestnikiem trzeciej edycji programu "Agent Gwiazdy"! Para nie chce się ujawniać - nawet na ostatniej ramówce Polsatu starali się, żeby nikt im nie zrobił wspólnych zdjęć, chociaż spędzili mnóstwo czasu razem. Dlatego nie plotkowano tylko o rozstaniu Tadli i Kreta, ale i o nowej parze na salonach! Życzymy dużo miłości!

 

Zobacz: "Pierwsza miłość": To dopiero początek konfliktu Sylwii i Jowity! Wiemy, co wydarzy się w nowym sezonie!

 

4/6
Michał Mikołajczak na konferencji programu "Agent Gwiazdy"
ONS.pl

 

Michał Mikołajczak to 32-letni aktor, znany przede wszystkim z roli Darka z „Na wspólnej”. W 2017 roku dołączył do obsady "Pierwszej miłości", gdzie gra Piotra, przyjaciel Krystiana Domańskiego. Bierze udział w 3. edycji programu "Agent Gwiazdy". 

 

Zobacz także: Jak potoczą się losy Jowity i Sylwii w "Pierwszej miłości"? Między kobietami dojdzie do... walki?! Herbuś zdradza nam szczegóły!

 

5/6
Joanna Opozda rozstała się z Kamilem Kuroczko

 

Joanna Opozda na ramówce Polsatu wyglądała znakomicie! Teraz wiemy, że to także zasługa nowej miłości ;)

6/6
Michał Mikołajczak w Agent Gwiazdy 3
TVN
Więcej na temat Kamil Kuroczko Joanna Opozda