Gala Bestsellery Empiku co roku przyciąga polskie gwiazdy, które - podobnie jak widzowie - chcą poznać laureatów nagród kulturalnych w różnych kategoriach. W tym roku na wydarzeniu, które odbyło się 13 lutego w Warszawie, nie zabrakło m.in. Joanny Opozdy. Gwiazda ostatnio nieczęsto bywa na salonach - tym razem jednak zrobiła wyjątek. Zobaczcie, jak wyglądała!

Reklama

Joanna Opozda w eleganckiej czerni na Bestsellerach Empiku 2023

Bestsellery Empiku to jedne z najbardziej znanych w świecie kultury nagród. Nic zatem dziwnego, że wydarzenie co roku przyciąga wielu widzów, a także gwiazdy. W tym roku podczas tej ceremonii nie zabrakło znanych nazwisk, takich jak Julia Wieniawa czy Magdalena Boczarska. Na ściance chętnie pozowała też Joanna Opozda! Jak się prezentowała?

Na wieczorne wyjście Opozda postawiła na klasykę - aktorka znana jest ze swojej dziewczęcej urody, a tym razem jednak postanowiła pokazać "pazur". Jej pozornie klasyczna stylizacja utrzymana była w czerni, jednak zmysłowe wycięcia na dekolcie i eksponująca nogi mini sprawiały, że od aktorki ciężko było oderwać wzrok.

Swój look Joanna Opozda uzupełniła minitorebką i złotymi kolczykami. Trzeba przyznać, że marynarka oversize o męskim kroju również była strzałem w dziesiątkę - w przypadku Joanny nie zaburzyła ona proporcji sylwetki i całemu lookowi dodała nieco nonszalancji. Jesteście tego samego zdania? Zobaczcie naszą galerię zdjęć!

Reklama

Zobacz także: Joanna Opozda zaskoczyła swoim szczęściem i nie kryje wzruszenia. "Nie ma drogi na skróty"

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama