Joanna Moro w cekinowej sukience

Joanna Moro pokazała drugi wózek córki. Będziecie zaskoczeni jego niską ceną! 

Joanna Moro w cekinowej sukience

Joanna Moro opublikowała w sieci zdjęcie ze spaceru z córką, a przy okazji pochwaliła się drugim wózkiem małej Ewy. Znamy markę i cenę nowej "bryki" dziewczynki! Joanna Moro zaledwie kilka tygodni temu po raz trzeci została mamą. Córeczka aktorki pojawiła się na świecie dokładnie 30 stycznia. Dumna mama przekazała wówczas radosną wiadomość za pośrednictwem Instagrama. 

Od dziś rano jest już z nami Nasza Kochana Kruszynka, Nasza Miłość i Wielka Radość!!!- pochwaliła się wtedy Joanna Moro. 

Joanna Moro jeszcze przed narodzinami córeczki pokazała swoim fanom, jaki wybrała dla niej wózek.  Aktorka zdecydowała się na popularną wśród gwiazd markę Mutsy. Teraz jednak okazuje się, że mała Ewa ma jeszcze jedną równie stylową brykę! Cena? Będziecie zaskoczeni! 

Drugi wózek córeczki Joanny Moro

Joanna Moro należy do grona gwiazd, które nie ukrywają wizerunku swoich dzieci. Wcześniej aktorka publikowała w sieci zdjęcia dwóch synów, Jeremiego i Mikołaja, a teraz chętnie pokazuje urocze fotki trzeciej pociechy. Ostatnio dumna mama pochwaliła się wspólnym zdjęciem ze spaceru z małą Ewą- wtedy okazało się, że dziewczynka ma dwa wózki. 

Wcześniej Joanna Moro wybrała wózek za ok. 3400 złotych  (2w1 czyli gondola i specerówka), a teraz postawiła na znacznie tańszą "brykę". Aktorka zdecydowała się na wózek Kinderkraft Prime, który możecie kupić w naprawdę atrakcyjnej cenie! Ten model w wersji 2w 1 (gondola i spacerówka) kosztuje ok. 1300 zł! 

Zobaczcie sami, jak prezentuje się drugi wózek córeczki Joanny Moro! Fajny? Naszym zdaniem bardzo!

Zobacz także: Jaki wózek dla swojego synka wybrała gwiazda "M jak miłość" Joanna Jarmołowicz? Zobacz! Znamy cenę

Joanna Moro pokazała zdjęcie ze spaceru z córką.

 

 

 

Aktorka zaledwie kilka tygodni temu po raz trzeci została mamą.

Joanna Moro pokazuje ubranka dla córki
Instagram Joanna Moro

 

Więcej na temat Joanna Moro
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00