Jaki wózek dla swojego synka wybrała gwiazda "M jak miłość" Joanna Jarmołowicz? Zobacz! Znamy cenę

Joanna Jarmołowicz już od blisko dwóch tygodni spełnia się w roli mamy. Gwiazda serialu "M jak miłość" dokładnie 23 września potwierdziła nasze wcześniejsze doniesienia i zdradziła, że kilka dni wcześniej urodziła syna. Joanna Jarmołowicz pokazała wówczas zdjęcie z maleństwem i zdradziła, jakie wybrała dla niego imię. 

(...) W czwartek w nocy razem z @jan_ignacy zostaliśmy rodzicami tego wspaniałego chłopca. Ma na imię Józef i jest najpiękniejszy i najsłodszy na świecie- napisała dumna mama. 

W czasie ciąży Joanna Jarmołowicz w relacjach na InstaStories chętnie pokazywała swoim fanom, jaką wyprawkę szykuje dla dziecka. Do tej pory jednak nie było wiadomo, jakim wózkiem będzie "wozić" się jej syn. Teraz partner aktorki pokazał, jak wygląda pierwsza bryka chłopca!

Jaki wózek wybrała Joanna Jarmołowicz?

Pierwsze zdjęcie ze wspólnego spaceru z synkiem opublikował w relacji na InstaStories partner Joanny Jarmołowicz, Jan Królikowski. Dumny tata prowadził wózek, w którym wypoczywał ich synek. Patrząc na fotkę ze spaceru wszystko wskazuje na to, że Joanna Jarmołowicz postawiła na Maxi Cosi Lila z gondolą Jade, która podczas podróży może zastąpić zwykły fotelik samochodowy. Gondolę można wpiąć w specjalną bazę zamieszczoną w samochodzie, dzięki czemu dziecko jest bezpieczne, tak jak w foteliku, ale podróżuje w pozycji leżącej. Wózek Maxi Cosi Lila 2w1 z gondolę Jade znaleźliśmy  w sieci w cenie ok. 3800 zł. 

Zobaczcie sami, jak wygląda wózek synka Joanny Jarmołowicz! Fajny? Naszym zdaniem bardzo! 

Zobacz także: Natalia Klimas wybrała się na spacer z córką. Wybrała wózek za 5 tysięcy złotych

Joanna Jarmołwicz i Jan Królikowski z synem na spacerze.

Wózek syna Joanny Jarmołowicz
Instagram

 

Więcej na temat Joanna Jarmołowicz
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09