Joanna Krupa podczas pobytu w Warszawie wybrała się na spacer do jednej z modnych warszawskich restauracji w towarzystwie Ewy Chodakowskiej. Trenerka i gwiazda TVN zostały przyłapane przez paparazzi, kiedy opuszczały mercedesa Ewy Chodakowskiej za milion złotych. Takie modele aut mają też m.in. Anna Lewandowska czy Sara Boruc.

Reklama

Joanna Krupa i Ewa Chodakowska na wspólnym spacerze!

Joanna Krupa, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych do Polski najczęściej przylatuje przy okazji nagrań do kolejnych sezonów "Top Model", ale teraz modelka najwyraźniej zrobiła wyjątek albo szykuje się do nowego projektu. Joanna Krupa została właśnie przyłapana przez paparazzi podczas spotkania z Ewą Chodakowską. Widać, że kobiety doskonale się dogadują i wybrały się nie tylko do restauracji, ale razem przyjechały wartym fortunę autem trenerki. Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz także: Córeczka Joanny Krupy śpiewa babci z okazji jej urodzin. Nagranie wzrusza do łez

Joanna Krupa, która zazwyczaj zachwyca promiennym uśmiechem, tym razem była dość poważna, ale nie zapomniała o super modnej stylizacji z ciepłym kożuchem w roli głównej oraz z rozszerzanymi jeansami. Ten look to strzał w dziesiątkę!

Na modny zestaw zdecydowała się też Ewa Chodakowska. Trenerka postawiła na jasny kolor mimo zimowej aury i płaszcz o mocno oversizowym kroju. Sądzicie, że Joanna Krupa i Ewa Chodakowska przygotowują wspólny projekt?

Zobacz także
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama