Joanna Koroniewska o powrocie do "M jak miłość"
Instagram

Joanna Koroniewska wróci do „M jak miłość”? Zaskakująca deklaracja aktorki!

Joanna Koroniewska o powrocie do "M jak miłość"
Instagram

Spekulacje o powrocie Joanny Koroniewskiej do serialu „M jak miłość” pojawiają się od dawna. Grana przez nią Małgosia nie została uśmiercona, więc wątek jest cały czas otwarty, a tym samym powrót ciągle możliwy. Czy najmłodsza córka Mostowiaków rzeczywiście może wrócić? Spekulacje odżyły po komunikacie produkcji serialu z tego tygodnia z okazji 20-lecia "M jak miłość".

"Zagadka zaginięcia Małgosi Mostowiak (Joanna Koroniewska), najmłodszej córki Mostowiaków, do dziś pozostaje niewyjaśniona. Ze Stanów Zjednoczonych, gdzie podobno aktualnie mieszka, co jakiś czas docierają sprzeczne sygnały na temat ukochanej „Myszeczki“ Lucjana. Jedno wiadomo na pewno: Małgosia żyje. Któregoś dnia zapewne wróci do domu. Pytanie tylko, czy z twarzą Joanny Koroniewskiej?"

Do ewentualnego powrotu postanowiła odnieść się również sama Joanna Koroniewska. Co powiedziała?

Zobacz także: Ile Dowborowie zarobili na swojej domówce"? Urodzinowy wywiad "Party"

Małgorzata Koroniewska o powrocie do "M jak miłość"

Joanna Koroniewska odniosła się do spekulacji o jej powrocie do serialu podczas jednej z ostatnich "domówek". Słynne spotkania Dowborów ze znajomymi artystami są od miesięcy hitem w sieci. To dzięki pełnym humoru wirtualnym relacjom Joanna i jej mąż Maciej wygrali w plebiscycie magazynu „Party” w kategorii #ZawszeRazem.

Podczas jednej z ostatnich "domówek" Joanna Koroniewska rozmawiała m.in. z Małgorzatą Pieńkowską, grającą w "M jak miłość" Marię. Jeden z oglądających relację na Instagramie Joanny zapytał ją o powrót do "M jak miłość".

Z tego, co mi wiadomo, na razie nie wróci, mówię tu o sobie i o swoich przekonaniach, że nie czuję… Ale nigdy nie mów nigdy, nauczyłam się tego, nigdy nie mów nigdy. Natomiast nie czuję się… Myślę, że na razie nie, to na pewno - stwierdziła aktorka.

Jak przyznała, ciągle tęskni za wszystkimi z ekipy serialu.

Tęsknię, bo to był kawał mojego fantastycznego życia. Są absolutnie następcy cudowni, jest Baśka Kurdej, ktorą uwielbiam i której kibicuję. Tutaj nic się w przyrodzie nie ginie. Serial nadal się ogląda i to jest cudowne.

Ewentualny powrót koleżanki skomentowała też Pieńkowska.

Ja myślę, że fajnie jak by było. Będziesz czuła taką potrzebę to sobie pograsz. Nie będziesz, to sobie nie pograsz - mówiła Małgorzata Pieńkowska.

Co wiadomo o wątku Małgosi Mostowiak w "M jak miłość"? Jej losy nie do końca są znane. Wiadomo tylko, że przebywa w Stanach Zjednoczonych. Jakiś czas temu Gosia była pacjentką szpitala psychiatrycznego. Jednak od dawna nikt z rodziny Mostowiaków nie miał z nią kontaktu.

A Wy byście chcieli, żeby Joanna Koroniewska wróciłą do serialu?

Zobacz także: Jak uważnie oglądasz nowe odcinki "M jak miłość"? Spróbuj rozwiązać nasz QUIZ!

Joanna Koroniewska o powrocie do "M jak miłość"
Instagram

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51