Joanna Jarmołowicz w ciąży

Joanna Jarmołowicz ogłosiła właśnie wspaniałą nowinę. Aktorka, znana z "M jak miłość", która od dłuższego czasu spotyka się bratem Antka Królikowskiego, Janem ogłosiła, że para za kilka tygodni zostaną rodzicami!  Teraz dowiadujemy się również, jakiej płci będzie dziecko.

Rodzina Królikowskich z pewnością jest wniebowzięta, a Antek kibicuje bratu. Warto przypomnieć, że sławny aktor jako pierwszy spotykał się z Asią. Dopiero później to Jan skradł jej serce...

1/4
Joanna Jarmłowicz i Jan Królikowski
Instagram

Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski spotykają się ze sobą od 2018 roku. Chętnie dzielą się w mediach społecznościowych uroczymi fotografiami. Asia i Janek lada moment założą rodzinę. I jak czytamy na Plejadzie, para już poznała płeć dziecka - oczekuje przyjścia na świat chłopca! 

- Kochani, dostaję mnóstwo pytań, czy jestem w ciąży. Oznajmiam, iż za kilkanaście tygodni zostanę mamą - napisała szczęśliwa gwiazda na Instagramie. 

2/4
Jan Królikowski i Antoni Królikowski
Instagram

Zanim para zaczęła się ze sobą spotykać, Asia była związana ze starszym bratem Janka, Antkiem. Podobno, gdy aktor dowiedział się o związku, nie żywił jednak do brata urazy.

- Dostał błogosławieństwo. Antek od dawna nie ma kontaktu z Asią, a sam jest zakochany w Julii Wieniawie. Uznał, że gdyby zabronił bratu wchodzenia w ten związek, to byłoby to niezdrowe. Życzy mu jak najlepiej - mówił w 2018 roku informator. "Faktu".

3/4
Antek Królikowski ma nową dziewczynę, Kasię
Instagram

Związek Antka Królikowskiego i Julii Wieniawy rozpadł się po niespełna dwóch latach. Gwiazdy szybko znalazły pocieszenie po sobie w ramionach innych. Od stycznia tego roku młoda aktorka spotyka się ze starszym o 15 lat Baronem, natomiast Antek chwilę później związał się z tajemniczą Kasią.

W przeciwieństwie do poprzednich dziewczyn nowa ukochana Królikowskiego nie jest celebrytką. Czy ten związek przetrwa? Mamy nadzieję, że tak! :)

Zobacz także: Julia Wieniawa i Baron przyłapani na luksusowych zakupach. Szczęśliwa para nieźle się obkupiła! 

4/4
Joanna Jarmłowicz  w ciąży
Instagram

W tym roku do grona mam dołączą, poza aktorką, jeszcze m.in. Agnieszka Kaczorowska, Otylia Jędrzejczak, Anna Kerth czy Agnieszka Sienkiewicz. Czy gwiazda, tak jak Sara Boruc, pokaże twarz dziecka? A może idąc śladem Ani Lewandowskiej, Olgi Kalickiej czy Małgorzaty Kożuchowskiej nie zdecyduje się upubliczniać wizerunku pociechy?

Tak, czy inaczej, przyszłej mamie życzymy wielu przespanych nocy!