Julia Wieniawa i Baron byli w Vitkacu

Julia Wieniawa i Baron są parą od niedawna, ale już nie ukrywają się przed mediami i ciekawskimi paparazzi. Para ujawniła się już jakiś czas temu i od tego momentu nie tylko chętnie publikuje wspólne zdjęcia na swoich profilach na Instagramie, ale także otwarcie flirtuje ze sobą w komentarzach. Tym razem Julia Wieniawa i Baron pozwolili przyłapać się na luksusowych zakupach w jednej z najdroższych galerii handlowych w Warszawie. Para odwiedziła sklepy światowych marek i nieźle się obkupiła! 

1/4
Julia Wieniawa i Baron na ruchomych schodach

Julia Wieniawa i Baron zostali przyłapani w luksusowej galerii, która słynie ze światowych marek, np. Balenciagi czy Louis Vuitton. Para wybrała się razem na zakupy, które bez wątpienia były bardzo udane. Ze sklepów Julia i Baron wyszli dosłownie obładowani torbami!

2/4
Julia Wieniawa i Baron na zakupach

Trudno stwierdzić, czego dokładnie poszukiwali Julia Wieniawa i Baron w sklepach. Czy mieli konkretny cel, czy może podejmowali wyjątkowo spontaniczne decyzje w sklepach. Para pojawiła się m.in. w jednym ze sklepów z męską odzieżą. Najwyraźniej Baron chciał uzupełnić swoją szafę o modowe hity. 

 

3/4
Julia Wieniawa i Baron kupili dużo ubrań

Zakupy były udane! Para nie wyszła z pustymi rękami ze sklepów, a wielkie torby nosił Baron. Być może to właśnie tylko on skusił się na nowe ciuchy? Jedno jest pewne - w tej galerii para musiała zostawić majątek w sklepach!

4/4
Julia Wieniawa i Baron wsiadają do samochodu

Julia i Baron spędzili miły dzień na zakupach. Wspólny shopping to jednak nie jest jedyna pasja pary. W czasie swojego krótkiego związku Julia i Baron udowodnili, że uwielbiają sporty - jeździli już na nartach, koniach, a także longboardach. 

Więcej na temat Julia Wieniawa Alek Baron