Antek Królikowski z nową dziewczyną na majówce w Hiszpanii
Instagram

Antek Królikowski, mimo młodego wieku, ma za sobą kilka poważnych związków. Najgłośniejszy z nich zakończył się zaledwie kilka miesięcy temu. Antek Królikowski rozstał się bowiem z Julią Wieniawą. Okazuje się jednak, że jego serce znowu jest zajęte. U boku aktora pojawiła się tajemnicza Kasia. Antek coraz śmielej chwali się ich wspólnymi zdjęciami na Instagramie.

Pamiętacie poprzednie głośne związki Królikowskiego? Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się, z kim jeszcze spotykał się przystojny aktor!

1/6
Antek Królikowski z nową dziewczyną na Off Camera w Krakowie
East News

Kim jest nowa dziewczyna Antka Królikowskiego?

Od kilku tygodni serce Antka Królikowskiego znowu jest zajęte. Zawładnęła nim tajemnicza Kasia. Aktor niechętnie mówi o nowym związku. Za to na jego profilu na Instagramie coraz częściej można zobaczyć ich wspólne zdjęcia. Kasia i Antek pojawili się między innymi na festiwalu OFF Camera, który odbywał się w Krakowie. Dziewczyna nie wyglądała jednak na zadowoloną. Być może przytłoczyli ją fotoreporterzy, którzy za wszelką cenę chcieli zrobić im wspólne zdjęcie. Kasia do tej pory nie miała nic wspólnego z show-biznesem, dlatego ta sytuacja z pewnością mocno ją stresowała.

Antek zabrał też swoją nową ukochaną na majówkę do Barcelony. Para wybrała się wspólnie na mecz i wygrzewała się na plaży. Widać, że świetnie się dogadują. 

Zobacz także: Romantyczna majówka Antka Królikowskiego! Coraz chętniej chwali się swoją nową dziewczyną. Co na to Julia?

2/6
Antek Królikowski z Julią Wieniawą

Tuż przed Kasią Antek Królikowski spotykał się z Julią Wieniawą. Ich związek trwał ponad dwa lata i był jednym z najgorętszych tematów. Julia i Antek chętnie pojawiali się razem na oficjalnych imprezach i chwalili się w sieci wspólnymi zdjęciami. Gdy okazało się, że tych dwoje nie jest już razem, Wieniawę zalała fala hejtu. Złośliwi twierdzą bowiem, że młodziutka aktorka wylansowała się dzięki znanemu partnerowi.

Co ciekawe, Antek związał się z Julią tuż po tym, jak rozstał się z... jej najlepszą przyjaciółką! Pamiętacie?

3/6
Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk byli kiedyś parą
East News

Kasia Sawczuk była przyjaciółką Julii Wieniawy. Gdy spotykała się z Antkiem, często spędzali czas we trójkę. Sawczuk nie podejrzewała nawet, że chwilę później to przyjaciółka zajmie jej miejsce u boku Królikowskiego. Plotkuje się jednak, że to nie Wieniawa była powodem rozpadu tego związku. Podobno gdy Antek Królikowski wyjechał wraz z ekipą programu "Agent. Gwiazdy", jego dziewczyna flirtowała z Nikodemem Rozbickim. To miało doprowadzić do rozpadu tej znajomości. 

Przypomnijmy, że w przeszłości Nikodem Rozbicki spotykał się także z... Julią Wieniawą! Co więcej, gdy aktorka była już z Królikowskim, przyłapano ją w objęciach byłego chłopaka pod jego mieszkaniem. Antek ma chyba pecha do kolegów...

Zobacz także: Nikodem Rozbicki rozbije kolejny związek Antka Królikowskiego?! Te ZDJĘCIA powinny go zaniepokoić...

4/6
Antoni Królikowski i Joanna Jarmołowicz byli kiedyś parą
East News

W przeszłości Antek Królikowski spotykał się także z Joanną Jarmołowicz. Ten związek nie potrwał jednak zbyt długo. Co ciekawe, obecnie Asia spotyka się z... Janem Królikowskim, bratem aktora! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#najważniejszy ❤️

Post udostępniony przez Joanna Jarmołowicz (@asiajarmolowicz)

 

5/6
Antoni Królikowski i Laura Breszka byli kiedyś parą
East News

O tym związku Antka Królikowskiego plotkowali wszyscy! Gdy okazało się, że aktor spotyka się ze starszą od siebie Laurą Breszką, niektórzy przecierali oczy ze zdziwienia. Królikowski uchodził bowiem za żądnego przygód balangowicza. Z kolei Laura Breszka miała za sobą poważny związek, którego owocem jest córeczka. Mimo wszystko oboje postanowili zaryzykować. Podobno Antek całkiem nieźle odnalazł się nawet w roli ojczyma. Mimo wszystko uczucie nie przetrwało próby czasu. Plotkuje się, że Laura miała dosyć licznych imprez swojego chłopaka.

Obecnie aktorka spotyka się z innym kolegą z branży, Mateuszem Królem, którego widzowie mogą kojarzyć z "Korony królów". 

Zobacz także: Antek Królikowski spotkał byłą na ramówce TVP. Musieli nawet siedzieć obok siebie! Ich reakcja? Bezcenna!

6/6
Antoni Królikowski i Samuela Górska byli kiedyś parą
East News

Tuż po rozstaniu z Laurą Breszką aktor na krótko związał się z Samuelą Górską. Dziewczyna zasłynęła między innymi dzięki udziałowi w 4. edycji "Top Model". Modelka spotykała się także z kolegą z programu, Adamem Bogutą. Jednak jej przygoda z show-biznesem nie potrwała zbyt długo. Tak samo jak związek z Antkiem Królikowskim.