Joanna Jarmołowicz

Joanna Jarmołowicz jest rozpoznawalna głównie dzięki roli Katii w serialu "M jak miłość", salowej Halinki w "Na dobre i na złe" oraz Zośki z filmu "Planeta Singli". Wystąpiła również w kontynuacji kultowego filmu "Kogel Mogel". Jarmołowicz zdawała do szkoły aktorskiej, jednak bez powodzenia. Aktorka jest życiową partnerką Jana Królikowskiego i mamą kilkuletniego Józia.

Imię: Joanna

Nazwisko: Jarmołowicz

Nazwisko panieńskie: Jarmołowicz

Pseudonim : brak

Wzrost : 160 cm

Data urodzenia: 19.04.1994 r.

Znak zodiaku : Baran

Zawód: aktorka filmowa i serialowa

Osoby - związki:
 • Joanna Jarmołowicz związana jest z Janem Ignacym Królikowskim, synem znanych aktorów Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Para zbliżyła się do siebie w 2018 roku, podczas gry na planie serialu "Pierwsza miłość". Wcześniej, w 2015 roku, Joanna Jarmołowicz spotykała się krótko ze starszym bratem Janka - Antonim Królikowskim.


 • Rodzice: brak informacji

  Dzieci: Joanna Jarmołowicz ma syna Józefa (ur. 2019).

  Rodzeństwo: Aktorka ma brata - na mediach społecznościowych zamieściła zdjęcia z jego ślubu, gdzie była świadkową.

  BIO: Joanna Jarmołowicz urodziła się w 1994 roku w Legnicy. Tam też ukończyła VI Liceum Ogólnokształcące. Uczęszczała również do Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego. Jarmołowicz próbowała kilka razy dostać się do Akademii Teatralnej w Warszawie, niestety bezskutecznie. Zadebiutowała na wielkim ekranie w 2013 roku w filmie "Sandland" w reżyserii Bartłomieja Żmudy, gdzie wcieliła się postać Anity. Kolejne lata przyniosły rozwój kariery - aktorka otrzymała interesujące propozycje ról w filmach i serialach. Prywatnie jest partnerką Janka Królikowskiego, z którym ma syna Józefa. Joanna zmaga się z ADHD.

  Znana z: głównie seriali. Jedne z popularniejszych ról serialowych Joanny Jarmołowicz to Zuza Gładysz, która porzuciła wieś na rzecz kariery kulinarnej w Warszawie w "Na noże" (2016), salowa Halinka w "Na dobre i na złe" (2020-2021), Marta w produkcji "Pierwsza miłość" (2004), Katia, która uciekła z kraju przed narzeczonym i ojcem w "M jak Miłość". Jedna z ostatnich postaci, w które się wcieliła, to Mika w serialu "Receptura" (2021). Joanna Jarmołowicz wystąpiła również gościnnie w takich serialach jak m.in.: "Lekarze nocą", "Lekarze na start", "W rytmie serca", "Ojciec Mateusz". Oprócz tego aktorka zagrała w teledysku do piosenki "Dalej orły" (2012) Maryli Rodowicz, która została nagrana z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Joanna Jarmołowicz dała się poznać szerszej publiczności jako Zośka w kilku częściach serii "Planeta Singli". W filmie wcieliła się w córkę Bogdana (granego przez Tomasza Karolaka) i pasierbicę Oli (w tej roli Weronika Książkiewicz).

  Funkcja w filmie (wybrane produkcje): - aktorka w filmie "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4" (2022) - aktorka w filmie "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" (2019) - aktorka w filmie "Planeta Singli 3" (2019) - aktorka w filmie "Planeta Singli 2" (2018) - aktorka w filmie "Spitsbergen" (2017) - aktorka w filmie "Planeta Singli" (2016) - aktorka w filmie "Jan Mazurkiewicz ps. Radosław" (2016) - aktorka w filmie "Kazimierz Leski" (2016) - aktorka w filmie "Szczeniak" (2015) - aktorka w filmie "Umbra" (2015) - aktorka w filmie "Sandland" (2014) - aktorka w filmie "Radosław II" (2014) - aktorka w filmie "Pięćdziesiąt odlotów Stefana" (2013) - aktorka w filmie "Radosław" (2013)

  Płyta: brak

  Książki : brak

  Nagrody : brak

  LINK Instagram: @asiajarmolowicz

  LINK Facebook: @jarmolowiczjoanna
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index