Ile za jeden dzień zdjęciowy zarabiają gwiazdy? Małgorzata Socha Małgorzata Kożuchowska  na prezentacji wiosennej ramówki TVP Basia Kurdej-Szatan Maja Ostaszewska
Ile za jeden dzień zdjęciowy zarabiają gwiazdy?
Królowa jest tylko jedna!
1/6
Ile za jeden dzień zdjęciowy zarabiają gwiazdy?

 

Barbara Kurdej-Szatan, Maja Ostaszewska, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Socha i Joanna Brodzik to zdecydowanie jedne z najpopularniejszych aktorek ostatnich lat. Występują w największych serialowych hitach, które przyciągają miliony widzów przed telewizory. Okazuje się, że popularność przekłada się na zarobki aktorek- za jeden dzień pracy na planie serialu zarabiają fortunę! Która może liczyć na najlepsze stawki? Będziecie zaskoczeni! 

 

Zobaczcie, ile za jeden dzień pracy zarabiają największe serialowe gwiazdy! 

 

Zobacz także: Wraca "BrzydUla"? Zobaczcie, co zdradził nam serialowy "Bażant" czyli Maciek Radel!

2/6
Małgorzata Socha

Według informacji Super Expressu dzienna stawka, na jaką może liczyć Małgorzata Socha to 7,5 tys. złotych! Jesteście zaskoczeni? Okazuje się, że jej koleżanki zarabiają jeszcze więcej! Nie uwierzycie, kto znalazł się na pierwszym miejscu zestawienia "SE"! 

Zobacz także: Jak mieszka Małgorzata Socha? Gwiazda "Przyjaciółek" pokazała, jak urządziła swój dom! ZDJĘCIA

3/6
Małgorzata Kożuchowska  na prezentacji wiosennej ramówki TVP
East News

Jak informuje "Super Express" Małgorzata Kożuchowska za jeden dzień na planie serialu może liczyć na ok. 8 tysięcy złotych! Ale nie ona jedna! 

4/6
Basia Kurdej-Szatan
East News

Na takie same stawki może liczyć również Barbara Kurdej- Szatan i...

5/6
Maja Ostaszewska
East News

... Maja Ostaszewska. "SE" podaje, że aktorka również zarabia 8 tysięcy za jeden dzień na planie serialu. Jeszcze więcej zarobi Joanna Brodzik! Aktorka, która wraca na ekrany w serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem" to teraz najlepiej opłacana gwiazda? 

6/6
Joanna Brodzik
ONS.pl

Super Express donosi, że Joanna Brodzik zdetronizowała swoje koleżanki i może teraz liczyć na najwyższe wynagordzenie. Jej dzienna stawka sięgnęła teraz 10 tys. złotych!